SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Mama :-)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
To moj 1 post w tym dziale

Wiec prosilbym o pare wskazowek jak ulozyc mojej Mamie diete,aby zrzucila pare kg.
Moja Mama odzywiala sie do tej pory normalnie,to znaczy tak jak przecietny polak (mieso,ziemniaki itp.), ale od kiedy ja stosuje diete ona tez zaczela sie troche tym interesowac...niestety ja moglbym jej poradzic jak przybrac na wadze,poniewaz sam stosuje diete b.bogata w weglowodane,a dla Mamy to chyba nie wskazane...
Problem jest w tym,ze moja mama musi Siedziec od godziny 9 do 19 w Totolotku... czyli cwiczenia odpadaja... ahhh Life is brual Nie ma na to czasu,a po pracy poprostu juz jest dosc zmeczona,chodzila kiedys na aerobik,ale wiadomo,ze bez odpowiedniej diety (...)

Nie wiem jakie produkty jej polecic,pewnie bialkowe no nie ;-?

Za kazda odpowiedz z gory dziekuje...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Thx Biniu
Jak mam wroci to dam jej do czytania..

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Witamy
czas byl najwyzszy po 13 ilus tam mailach na Forum
Polecam diete naturalna czlowieka czyli
1. pokarmy jak najmniej przetworzonea w szczegolnosci
2. miesa, ryby, jajka, ew. sery i przetwory mleczne, orzechy, nasiona, warzywa, owoce, zdrowe tluszcze (np. oliwki, ryby, siemie lniane)

poczytaj wiecej w tym dziale i pytaj
powodzenia


Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No Zaraz sie zabiore do czytania
Dzieki Biniu oczywiscie S Musi byc...

A ile to posilkow Tak jak ja 5 czy mniej

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie wiem czy chodzilo ci o soga ale nic nie dostalem
(kurde zrobilem sie pazerny

ilosc posilkow im wiecej tym lepiej (oczywiscie male posilki), ale juz sama zmiana sposobu jedzenia pomoze zdrowiu i wygladowi


Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ups sorki Biniu
Pewnie zapomnialem,bo wiesz.. mecz byl...
Ale juz nadrabiam strate...
Zaraz CI nabije oczko 21

Mam pytanko co na noc najlepiej jesc,aby sie nasycic i nie przytyc ???

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Biniu ale jego mama nie chce zlapac masy i pewnie nie pakuje wiec 3/4 posilku w zupelnosci wystarcza !!!

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
moze dieta 1000 kalori ?? i nie jesc nic po 18 godzinie tylko wypic ze 2 szklanki wody

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Hmmmmm po 18 to troche odpada,bo dopiero o 19 konczy prace... a o 20 jest kolacja...
To znaczy oni maja kolacje,bo ja sie odzywiam sam

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cichy : zycze twojej mamie wytrwalosci.

Pozdrawiam
Szyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015

Dzieki szyba


<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fire, niezupełnie - lepiej te 3-4 posiłki rozłożyć na 5-6 mniejszych co pobudzi metabolizm. To bardziej pomoże stracić tłuszcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to bezpieczne

Następny temat

Chitinin -POŻERACZ TŁUSZCZU czy LIPA?

Wiecej