SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja 3-miesięczna redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6198

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

Mężczyzna

Waga

108

Wzrost

187

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30% http://i.imgur.com/mAXrElL.jpg?1

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

7:00 pobudka. 8:30-10:30 trening siłowy. 12:00 - 18:00 praca biurowa. O 18:00 godzinny spacer. Co drugi dzień dodatkowo godzinne bieganie od 19:00-20:00. O 23:00 zasypiam. W niedziele zero aktywności fizycznej.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Codziennie trening siłowy (Dzień A - Górne partie, Dzień B - Nogi i brzuch). W dni w które trenuję górne partie dodatkowo wieczorem biegam wolnym tempem około godziny. Codziennie spaceruję mniej więcej godzinę. Amatorsko z dużymi przerwami ćwiczę od 10 la

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Przez pierwsze dwa miesiące redukcji dieta dukana. Efekt - około 10 cm ubytku w pasie przy jednoznacznie dużym przybytku masy mięśniowej. Następny miesiąc dieta ketogeniczna. Efekt - około 5 cm ubytku w pasie wraz z przeciętnym przybytkiem masy mięśniowej

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Jak u konia, czasami drobne problemy ze stawami kolanowymi, które glukozamina leczy jak złoto.

Stosowana lub planowana suplementacja

Od początku redukcji około 20g dziennie BCAA + 20g dziennie L-Glutaminy. Codziennie rano multiwitamina + codziennie na noc magnez. Przez 2 miesiące rano i wieczorem 1,5g lecytyny - odstawiłem ją tydzień temu i nie odczuwam żadnej różnicy. Od miesiąca 10g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
Jest to mój pierwszy wpis tutaj więc nie zjedźcie mnie bardzo .

Zdjęcia w białej koszulce są sprzed 3 miesięcy. Te bez koszulki w bokserkach z dzisiaj. Ogólnie około 15 cm w pasie ubyło przy ogromnym wzroście siły i masy mięśniowej. Na ławeczce sobie 110kg pykam jak sztachetą Waga przez cały okres redukcji stała w miejscu (108 kg). Przez pierwsze dwa miesiące dieta dukana później przez miesiąc dieta ketogeniczna. Obecnie dieta zrównoważona wysokobiałkowa do wglądu niżej.

Dieta - http://i.imgur.com/gXlKN2Y.png

Trening :

Dzień A - Górne partie http://i.imgur.com/VqakBpP.png + Bieganie http://i.imgur.com/gTUZaf1.png
Dzień B - Nogi http://i.imgur.com/4M3ciSx.png
Niedziela - regeneracja

Ogólnie od miesiąca zastój ze spalaniem tłuszczu jak i z mięśniami, co mnie strasznie zaskoczyło ponieważ zacząłem suplementacje termogenikiem (Clenburexin) + monohydratem (Olimp Creatine Mesh Mega Caps). Od wczoraj zacząłem suplementację L-Carnitine Mega Caps i CLA & Green Tea z desperacji. Czekam na porady, opinie i komentarze.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
Widzę, że ucięło mi sporo tekstu z ankiety

Stosowana lub planowana suplementacja: Od początku redukcji około 20g dziennie BCAA + 20g dziennie L-Glutaminy. Codziennie rano multiwitamina + codziennie na noc magnez. Przez 2 miesiące rano i wieczorem 1,5g lecytyny - odstawiłem ją tydzień temu i nie odczuwam żadnej różnicy. Od miesiąca 10g mono kreatyny + 4 tabletki Clenburexin dziennie. Od wczoraj 3g L-Karnityny Mega Caps Olimp + 3 tab CLA & Green Tea dziennie. Wiem, że ponoć nic nie dają ale kupiłem je już z desperacji bo mam od miesiąca zastój w spalaniu tłuszczu Dodatkowo ostatnio z powodów finansowych zrezygnowałem z ryb w diecie (nie licząc tuńczyka) dlatego zażywam od tego momentu Omega 3.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie: Przez pierwsze dwa miesiące redukcji dieta dukana. Efekt - około 10 cm ubytku w pasie przy jednoznacznie dużym przybytku masy mięśniowej. Następny miesiąc dieta ketogeniczna. Efekt - około 5 cm ubytku w pasie wraz z przeciętnym przybytkiem masy mięśniowej. Obecnie dieta zrównoważona wysokobiałkowa. Efekt - zero ubytku tłuszczu wraz z ledwo zauważalnym przybytkiem masy mięśniowej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Wrzuć swoją obecna dietę, może coś jest nie tak w doborze produktów, rozkładu BTW lub jeszcze coś innego https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
Przecież wrzuciłem


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Śniadanie do poprawki, musli nie jest dobre sam cukier prosty a do tego maślanka która też jest nabita albo cukrem albo syropem fruktozowym. Skoro ćwiczysz rano zmień żywienie aby kolacja była węglowodanowa ( węgle złożone) a posiłek przed treningiem jakiś lekki białkowo -tłuszczowy. Warzyw to też za wiele tu nie widzę o owoc świeży spokojnie może wpaść po treningu. Jeśli ciężko teraz o efekty spróbuj także wyeliminować (lub chociaż bardzo ograniczyć nabiał)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
Jak układałem dietę to zależało mi, żeby z rana po przebudzeniu szybko i na długo podbić glikogen, żeby trening był w pełni wartościowy. Poszedłem na łatwiznę i dlatego właśnie jest takie śniadanie. Czym proponujesz je zastąpić?

Co do warzyw masz rację. Szczerze to nie przepadam za niczym oprócz ogórka i pomidora a przecież nie będę dawał ich do każdego posiłku. Dlatego piję regularnie multiwitaminę ale postaram się to zmienić

Jeżeli chodzi o węgle to z tego co pamiętam zawsze odradzano tutaj jedzenie ich na noc na redukcji, bo nie mamy ich zużyć przez sen i się odkładają :'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
"Jeżeli chodzi o węgle to z tego co pamiętam zawsze odradzano tutaj jedzenie ich na noc na redukcji, bo nie mamy ich zużyć przez sen i się odkładają :'-( " - ja słyszałam też coś innego ale każdy uważa to co chce za słuszne ;) Nie ma takiego czegoś jak podbicie glikogenu przed posiłkiem, glikogen to materiał zapasowy w mięśniach i wątrobie więc ewentualnie po mega treningu można by go uzupełnić. Jakby tak było jak piszesz to jak ludzie by dawali radę robić treningi na czczo lub na IF. Z syntetycznej multiwitaminy przyswoi ci się naprawdę niewiele mikroskładników a w okresie letnio- jesiennym naprawdę jest ogrom warzyw i owoców że jest z czego wybrać ;) A co do śniadań tak jak pisałam wcześniej białkowo- tłuszczowe (o ile kolacja była z węglami złożonymi) z produktów takich które nie będą leżeć ci na żołądku. Oczywiście wszystko co pisze to tylko moja subiektywna ocena, ale skoro nic nie leci z obwodów to czemu nie spróbować. Jak na moje oko trening też do lekkiej poprawi ale to mogą się eksperci wypowiedzieć


Zmieniony przez - ketrinn w dniu 2015-08-14 16:38:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
Dzięki wielkie za pomoc ketrinn. Na pewno wypróbuję większość twoich sugestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
a może warto zmienić plan treningowy ? Dać bodziec dla mięśni ? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
lwp właśnie zmieniłem go kompletnie kilka tygodni temu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Aeroby kręcisz? Jeśli tak to ile w tygodniu i po ile ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzdęty brzuch

Następny temat

Dieta tryb życia

WHEY premium