SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj cykl na omke i mete pomocy!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
chce sobie zazucic cykl z 15 strzalow omki i 100 tabletek mety jakich rezultatow moge sie spodziewac i ile moze mi spasc waze 73kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335


to teraz przed cyklem kazdy robi bachora swojej niuni)))))))) ja juz 1 mam i wszystkim ****i pokazuje))))))))) elo

bykuu

bykuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napis ile masz lat, jaki starz na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
I napisz co wczesniej brales.
I wypelnij profil.

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
mam 16 lat waze 73 kg 8 miesiecy chodze na silke i nic nie brałem wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 797 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20067
chłopie troche za wcześnie "rzucasz sie na głeboką wode"
poczekaj jeszcze ze 4 latka conajmniej i do tego czasu ostro ćwicz ,zryj ile wlezie a napewno urośniesz bez koksu.Zaczniesz teraz brać ,zablokujesz sie i potem bedziesz musiał co chwile w siebie walić zeby choc troszke urosnąc.To by było na tyle.
Zrobisz i tak co będziesz chciał bo wybór nalezy tylko i wyłącznie od ciebie.
POZDRÓWKA I DUZO ZDRÓWKA

NO PAIN NO GAIN

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
dzieki za odp ale chce konkretnej odp na pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 797 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20067
zdziwie sie jeśli ją otrzymasz.Bo nikt nie chce mieć cie na sumieniu.I nikt nie chce zebys za kilka lat jak bedziesz wrakiem(jeśli to weźmiesz)powiedział :bo tak mi doradzili goście z SFD.
JESZCZE RAZ POZDRO

NO PAIN NO GAIN

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1297
to co lepiej jakby sciemnil ze mam 25 lat i chodze 5 lat na silke wtedy otrzymal bym odp tak w takim razie to forum mija sie z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335


ja mam 18 lat i biore teraz ome i 140 mieta,powiem ci malolat ze teraz zaluje bo jak narazie to mi centymetr skoczyl w lapie po 6 strzalach a tyle ile cie wyniesie ta kuracja plus odblokowanie i wszystko co jest potrzebne to bys mial niezle bialeczko i kreatynke co by ci nalepsze wyszlo wierz mi... a po 15 omy to bys swoich jajec z lupa szukal dzieciaku a miet ci watrobe tylko rozwali,na twoim miejscu to bym wziol 5omy+100mieta+bialeczko+jeszcze ze 4lata poczekac.....(teraz zaluje,ale czlowiek uczy sie na swoich bledach ty masz szanse i mozesz sie uczyć na moich...) ELO (i ten palec na zdjeciu jest do ciebie:)

bykuu

bykuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335


a w tym profilu to chyba troche naklamales dobry jestes jak na tak krutki staz;) jestes malym fenomenem albo spaslaczkiem a jak to 2 to na chu* ci oma???? kup se winstrol a jak to rozpisać to sie zgłos za jakies 4 lata:p jak ci wlosy na jajkach urosna:P teraz to sa wakacje i trzeba sie bawic, a zdajesz sobie sprawe ze bys do konca wakacji nie mogł nic pić!!!!!! ciekawe czy dasz rade a jak nie to bedziemy ci maile do szpitala wysyłać:p

bykuu

bykuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
kasować, kasować!

Kingsajz dla każdego!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oczyszczenie wątroby

Następny temat

Koniec PRIMY?

WHEY premium