SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj cykl metanabolem - prosze o opinie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 238
Witam wszystkich.

Duzo czytalem juz artykulow o dopingu i suplementacji na forum SFD. Wkoncu zdecydowalem sie na maly cykl metanabolem (orginalny rosyjski reaktor 10szt w listakch z kodem, stare zapasy) i chcialbym to jak najlepiej rozplanowac...sam juz troche sie postaralem, ale zawsze co wiele glow to nie moja glupia jedna. Poza tym nie mam jeszcze wlasnego doswiadczenia w sterydach. Prosze, nie splawiajcie mnie glupimi komentarzami.

Moj staz treningowy to ok 3 lat (ok bo mialem takie i inne przerwy, bylem w szpitalu polamany itp...). 21 lat koncze w styczniu 2006. Od roku trenuje muay thai i to dosc intensywnie, wiec organizm mam przyzwyczajony do wysilku. Na silownie chodze 3razy w tygodniu (narazie...na cyklu planuje 4x). Jestem w trakcie rozpisywania nowego planu...wiec jakies wskazowki mile widziane jak najbardziej. Moja waga to 76kg w tej chwili.
Mam 182cm wzrostu. Regularnie uzupelniam swoja diete w witaminy i mineraly (Zdrovit Optimum, poprzednio Centrum ale teraz akurat pieniazkow nie mialem i kupilem to, a sklad maja dobry). Miesiac temu wzialem 10 tabletek mety, po 1 dziennie zeby zapoznac organizm z tym gownem i zobaczyc czy czasami odrazu cos bedzie nie tak. Wzialem wpierw 6, potem kilka dni przerwy i znowu 4. Efekt, jak narazie nic, a metki nawet nie poczulem. Zauwazylem ze troche tluszczu jakbym zalapal. Ale to chyba zludzenie, ostatnio wiecej jem i mniej diety przestrzegam. Moj cel: masa miesniowa, jak najlepsza na mozliwosci metanabolu.

Jesli chodzi o moj cykl, chce cykl SAMA metka - i teraz nie wiem, czy zrobic 6 tygodni 2-3-3-2-2-1 czy skrocic to do 4 tygodni np 2-3-3-2? Do tej pory watrobe mam bardzo zdrowa. I jak brac to najlepiej, czy 2 biore rano i wieczorem, a 3 rano, w poludnie i wieczorem dobrze bedzie? Silownie mam raczej wieczorkiem (18/19).

Podczas cyklu co dziennie po 2 tabletki Sylimarolu chce brac na pomoc dla watroby. Do tego Lakcid 1 tabletka dziennie na zaladek. To tylko podczas cyklu.

Przez caly czas (i na cyklu i na odblokowaniu) kupie tez zwykla witamine B-complex i rowniez 1 dziennie bym bral. Kupilbym tez Lacidofil i bral 1 co 3 dni. Planuje tez Zen-Szen codzniennie (kiedys przed zawodami bralem, bardzo sobie chwale). I teraz mam problem, bo obawiam sie nieco o syfy i chcialbym cynk zastosowac, tylko niebardzo wiem jak to polaczyc...

Jesli chodzi o suplementy na cyklu to bialko serwatkowe 3x dziennie, rano, godzine przed treningiem i jakies 30min po treningu po 20g. Razem 60g dziennie...no, chyba ze po 30 bede bral, ale nie wiem czy jest sens. Jako uzupelnienie diety w razie gorszych dni albo braku posilku gainer...nie chce zbyt zalapac tluszczu, wiec nie bede bral caly czas. Z suplementow podczas cyklu to chyba wszystko.

Po cyklu odblok 10 tabletek Clomidu 5dni po ostatniej metce. Mysle, ze wystarczy. Caly czas nie odstawiam B-complex, Lacidofilu, Zen-Szenia, i chyba Cynku. I teraz moje najwazniejsze pytania: chce po metanabolu wziac Hepatil. Kiedy i jak?

Po cyklu metka chce zrobic odrazu cykl z monohydratem kreatyny 500g na spadki (kretka przed i po treningu) + bialko to samo serwatkowe + gainer troche czesciej niz na mecie. Do tego Tribulus na dobre samopoczucie. Tylko pytanie: czy zaczac ODRAZU po mecie czy poczekac np az skoncze Clomid? I jak dlugo najlepiej ciagnac ta kreatyne? To bedzie drugi cykl kreatynowy w moim zyciu (monohydrat tylko, no, nie liczac kiedys jak bylem maly i glupi zjadlem opakowanie Naturella ).

Czy gdzies wcisnac Glukozamine czy niepotrzebna? Moze cos jeszcze dokupic z suplementow? Moze Carbo albo Amino Anabol? W wmiare rozsadnych granicach nie szczedze pieniazkow. No i czy mam sie przygotowac na rozstepy po tym cyklu calym? Kiedys bylem grubszy (wazylem jakies 85kg), to byl tluszczyk wiec skore mam torche rozciagnieta.

To chyba wszystko. Mam duzo pytan i mam nadzieje ze mi pomozcie.
Bardzo prosze, bo chce to zrobic z glowa. Troche mi sie nie usmiecha,
ze zaraz sylwester i swieta, ale nie mam innej mozliwosci (teraz mam
torche luzu, potem nie bede mial tyle...).

Z gory dzieki za wszystkie wypowiedzi, bardzo licze na jakies wsparcie, bo nie chce polegac tylko na sobie a chce to zrobic jak najlepiej. Pozdrawiam, Krzysiek.

konichiwa ;]]]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
no nawet dobrze ale poczekaj na opinie bardziej zorietowanych ja bym raczej przystał przy takeij piramidce 23432
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
i tak Ci odradza, ale bardzo fajnie sie rozpisales :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Po cyklu odblok 10 tabletek Clomidu 5dni po ostatniej metce.

Odblok dobry, ale rozpoczij go 8 godzin po ostatniej przyjetej porcji metki.
Cykl 4tygodniowy.Pory przyjmowania; rano i po poludniu.

Tylko pytanie: czy zaczac ODRAZU po mecie czy poczekac np az skoncze Clomid?
Zacznij od razu.

No i czy mam sie przygotowac na rozstepy po tym cyklu calym?

Nie powinienes ich doswiadczyc.Mozesz nawilazac skore codziennie aby zapobiec rozstepom.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Odżywka białkowa(~80%) 30-40g rano, bezpośrednio po treningu (+ 60g carbo) oraz przed snem. Cykl zacznij od 10mg/dziennie(5mg rano oraz 5mg po treningu) w takim schemacie łykaj metke 1-2(obserwuj co sie dzieje z Twoim organizmem) tygodnie, nastepnie jeżeli zapragniesz mocniejszych wrażeń zwiększ dawkę do 15mg(5mg rano, przed i po treningu) okres stosowania danej dawki 2-3 tygodnie, 20mg wydaje mi sie zbędne, zwłaszcza w pierwszym cyklu, lecz w ostatecznosci możesz się pokusić o zarzucenie 20mg/dziennie.... nie przekraczaj 6 tygodni stosowania metanabolu... zalecam również zmniejszenie dawek w końcowym okresie cyklu.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2005-11-19 14:33:35

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 933
4 tygodnie to mało na metke, ja polecam 6 tyg Poza tym co wyzej witaminki koniecznie, jakis viaral albo complex. Z metka cos na watrobe np. sylimarol, hepatil, mozna tez po cyklu, clomid dzien po cyklu 10 tabs styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 238
Hej.

Nie spodziewalem sie takiej szybkiej reakcji, mile zaskoczenie.

Dzieki Michal 19, zostane raczej przy 2-3-3-2-2-1 (91 tabletek) lub 2-3-3-2 (70 tabletek). MarcelQ, nie widze potrzeby 20mg, to pierwszy SAA... No i nie wiem, meta jednak daje watrobie znac, wiec myslalem nad skroceniem cyklu do 4 tygodni...jednak biorac pod uwage ze biore sylimarol 2 tabletki dziennie do mety, LakciBios tez w ostatni tydzien cyklu na uklad pokarmowy, a po cyklu hepatil, to moze jednak zrobie 6 tygodni. Co wy na to?

Sylimarol kupilem ten slabszy (35mg). Mysle ze wystarczy na te 91 tabletek, i tak biore 2 dziennie. Dobrze mysle? Czy moze jak bede bral 3 metki to i 3 Sylimarolu brac na wszelki wypadek?

I czy wystarczy Lakcid tylko ostatni tydzien cyklu? To wyjdzie po 3 tabletki dziennie (tak jak na opakowaniu radza). Czy np przez 20dni po jednej brac?

NO I JAK Z TYM CYNKIEM MAM ZROBIC? Chce zapobiegawczo przeciw pryszczom i zalaniu. Jak?

I jak Hepatil po cyklu, 3 razy dziennie po 1 tabletce?

Co z glukozamina?

MarcelQ, czyli moge brac po 30g rano, godzine przed treningiem i 30min po treningu? To razem 90g. Aha, ja bym raczej poczekal z 20/30min i wzial bialko po treningu. Czemu odrazu? Ja cwicze wieczorkiem wiec po treningu to tak jak na noc (ok 21:00).

I mam sobie kupic Carbo? Co polecacie? I jakiego tribulusa polecacie?

Co do ostatniej wypowiedzi - Redding, chyba nie czytales mojego postu albo pomyliles artykuly.

konichiwa ;]]]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 933
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 565
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
g.i.z.m.o. rozglądnij się za sylicaps-em lepiej wychodzipozatym tribullus zbyteczny jeśli masz 21 lat-nawet go nieodczujesz.Tak 25-27 lat to wtedy możesz się za niego brać hehe choc nioe spodziewaj się niewiadomo czego po tym-sam zjadłem już kilka opakowań A jak masz kase to dobre jest też po cyklu zapodać esseliv.Pozatym jak możesz to znajdz w swej diecie miejsce na omege 3 i ZMA- np apteczne czyli 5 tab filomag b6+ 1-2 tab Zincast forte-o tym ze cynk dobrze wpływa to juz sobie poczytasz o ile jeszcze tego nie wiesz-pozdro
ps.KoKsiK01 luknij na www.wróżka.pl tam znajdziesz odpowiedz
Brak profilu=zapas bananów na 7 dni

Zmieniony przez - Mag69 w dniu 2005-11-19 19:26:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3248
No koksik mysle ze wkoncu Ronnie Coleman mialby jakiegos rywala po tej twojej kuracji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naposim Metandienonum - Prosze o pomoc

Następny temat

ukraiński metanabol

WHEY premium