SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moge wziasc mete?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka mam pytanko, mam 15 lat (spojrzcie w profil) i chcialbym sie zapytac czy moge wziasc mete. Prosze odpiszcie, to dla mnie wazne.

Dzieki z góry

"Dzis jestem duzy jutro bede wiekszy"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qrwa !!! zachowujecie się jak dzieci ! jeden drugiemu zarzuca kłamstwa co do jego osiągów i wymiarów - wyluzujcie trochę !!!
Lepiej by było gdyby lepiej umięśnieni i silniejsi koledzy doradzili reszcie forumowiczów jak doszli do swoich osiągnięć itp. , itd. (chyba taki jest cel przewodni tego SFD)
nie macie innych zmartwień niż "wyliczanki" z niewidzialnym kolegą ???
P.S. Rozumiem, że chcecie się pochwalić wynikami (jest to normalne i pożądane), ale róbcie to bezkonfliktowo !!
Na ra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda zdrowia na mete.lepiej wez cos co daje mniej skutkow ubocznych niz to g... . ja wzialem w wieku 15 lat 100 mety ruskiej - byl to moj pierwszy steryd i z przyrostow bylem zadowolony i to bardzo ;ale bylo kilka skutkow ubocznych.bralem mete z samymi napisami na tyle - bez kodow kreskowych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jayu co miales namysli mowiac zebym wzial cos mniej szkodliwego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
Tomas najlepiej kup sobie kreatyne i jakiegos mega massa z koksami poczekaj az bedziesz starszy bo zrujnujesz swoja gospodarke hormonalna i nie tylko

Pozdrawiam
Bareq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bralem przez dwa miechy kreatyne MLO i jstem z niej zadowolony....to wiec w jakim weiku najlepiej wziasc mete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
Prawda jest taka ze najlepiej w ogole nie brac, no ale jak sie juz ktos bardzo upiera to ponizej 18-19 lat nie powinien koksowac moim zdaniem. W ogole to radzilbym zrezygnowac z mety i wziac sobie cos bezpieczniejszego (np. dece)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
tak przy okazji to jak na 15 latka, twoj profil wyglada baaaardzo podejrzanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bareg...patrzac na moj profil pomyslales ze juz bralem jakas metke lub cos w tym stylu ;> , to nie prawda nie bralem nic z koksu. Tylko i wylacznie kreatynke MLO, mam jeszcze jedno pytanko co mogłbym wziasc z Suplementów na sile i drugie sadzisz ze na moj wiek mam dobre osiagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Cześć Tomas! W twoim wieku miałem podobny wynik na ławce choć byłem lżejszy(ogólnie koncząc ósmą klasę w wakacje
wyciskałem 90kg przy wadze 67).
I Nieco pózniej mając 15(no, prawie 16 lat)
wziąłem pierwszy raz metę - 20tabletek(1/dziennie)
Był to też mój pierwszy suplement :) Ogólnie uważam, że
masz niezłe wyniki. Zacznij od małych dawek.
Będę w kontakcie, jak napiszesz cos jeszcze w tym artykule
- odpiszę z pewnością.

Pozdrawiam

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan: mam pytanko, male dawki czyli jakie i czego? i czy w jakims stopniu moze mi to zaszkodzic odpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Małe np. metanabolu 1-2tb/dziennie najlepiej polskiego.
Myślę, że wogóle nie powinno zaszkodzić.
Ewentualnie jak jestes kasiasty i chcesz się kłuć
to wez decę(200mg/tydz) + winstrol w zastrzykach(50mg/3dni)
Powodzenia i pozdrawiam.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CENA CLENBUTEROLU

Następny temat

pierwszy cykl

Wiecej