SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Modyfikacja fbw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Czesc. Po 6 tygodniach postanowiłem z modyfikowac moj plan. Jestem na redukcji wlasnie 6 tyg i waga poszla 2kg w pasie 3cm. Obecnie jest zastoj wiec dodam po treningu interwały. Diete mam na 2800kcal. Trening taki rozpisalem

A
Przysiady ze sztanga na plecach 12 10 8 8
Wioslowanie podchwyt 12 10 8 8
Wyciskanie sztangi na prostej 12 10 8 8
Seria łączona unoszenie hantli przód i na bok.

Czyli jedno powtórzenie to do przodu i bok tak 10 razy. Zdecydowałem sie na to bo moze postoj w wyciskaniu jest z powodowany przodem barkow ktorych jak cwicze ponad rok to przedniego aktonu nigdy nie ćwiczyłem

Wyciskanie francuskie hantli poj. Siedząc 3x 10 powtórzeń
Uginanie hantli z supinacja 3x10

B

Wyciskanie na suwnicy. 4x staly Wybralem to bo od paru miesiecy robilem rozne rodzaje wykrokow wiec chcialem odmiany
Martwy ciag 12 10 8 8
Wyciskania hantli skos dodatni 3x staly
Wyciskanie hantli na barki 3x10
Pompki ns poręczach 3x10 z taśmami
Uginanie ramion ze sztanga lamana mlotkowo 3x10

Po kazdym treningu interwaly 2 min biegu 12 km/h 1 min 5 km/ h 3x lacznie 9 min. Z tygodnia na tydzien jedna wiecej czyli 12 min.

Pytania techniczne. Czy robiac pompki na poręczach robić je jakby pompujac mięśnie czy wolno w dol i szybko do pelnego wyprostu ramion?

Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
serie łączoną w pierwszym treningu zastąp wyciskaniem żołnierskim, przy redukcji skupiłbym się na technice i kontrolowaniu ciężaru, jeśli jest zastój to delikatnie zmniejsz kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Ohp robilem tez bardzo dlugo. Piorytet to boczny akton i chce cos na przod. Kontrolowany ciezar wiem ale przy pompkach na poreczacz innaczej będzie. Widzr ze nie ktorzy albo szybko robia nie do pelnego wypristu a nie ktorzy co pelnego.
Co do diety nie chce zejsc nizej bo zke czuje sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
izolowane ćwiczenia na barki nie zwiększą Twoich osiągów w wyciskaniu na klatkę, osobiście prostowałbym ręce do końca i maksymalnie napinał mięsień, bez diety będzie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Dieta jest przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
jeśli nie idzie waga w dół to znaczy że trzeba zmniejszyć kalorie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Albo zwiększyć intensywność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
jw kalorie nie do konca mozemy ciac w nieskonczonosc
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Plan ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na redukcję: dodać aeroby?

Następny temat

dobór serii i powtórzeń - siłownia

WHEY premium