SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

Moduł I glosowanie Krata na Lato 2017

Wysłana -
masti

Został tydzień do końca drugiego modułu konkursu i w związku z tym zastanawia mnie jedna sprawa w tabeli są podane nie adekwatne dane bo obwód w pasie w większości z początku kwietnia z wyjątkiem Szajby,Macka i mnie a waga z końca kwietnia i tu jest problem wg. jakich wymiarów będzie porównanie obwodu pasa z początku czy z końca kwietnia których w tabeli niema ?
Nie można zestawiać razem niższej wagi z obwodem pasa który był przy wadze wyższej,gdybym wiedział że tak będzie też zmierzyłbym się w pasie przed redukcją,jeśli ma być uczciwie spisz dane obwodu w pasie z końca kwietnia,które każdy podał w swoim poście.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-05-21 16:37:07
Wysłana -
szczerze to nie wiem czego sie doszukujesz przecież to tylko zabawa
Wysłana -
rutkow
szczerze to nie wiem czego sie doszukujesz przecież to tylko zabawa

Ja się nie bawię robię redukcję na poważnie i już pisałem o tym Mastiemu
drazekm
masti

-punkty za zmniejszenie obwodu pasa-
-za najlepszy wynik 3 pkt
-za drugi wynik 2 pkt
-za trzeci wynik 1 pkt

Zmieniony przez - masti w dniu 2017-05-07 20:56:21

Powinno byc liczone procemtowo bo 2 cm mniej przy obwodzie 100 cm to wcale nie lepszy wynik niz spadek 1,5;cm przy obwodzie 70 cm
Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-05-09 11:12:11

zobacz sobie dane muzzy 17 nie widzę możliwości konkurencji gdy będą brane pod uwagę Jego dane początkowe
muzzy17

89cm - 81cm = 8cm różnicy

Niestety ja w przeciwieństwie do większości nie bardzo mam z czego zrzucić bo startowałem i tak już z niskiej wagi 68 kg przy wzroście 170 cm
Syn mówi mi abym uważał nie zszedł z wagą poniżej 60 kg i nie wpadł w anoreksję bo z wagą zbliżam się do niego (ma 17 lat waży ok.56 kg)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-05-21 17:49:41
Wysłana -
ja tez biore redu na powaznie ale bez spiny wcale nie trzeba schodzić mocno z wagi zeby dobrze sie wyciac zwlaszzcza u Ciebie jak masz niski bf
Wysłana -
Nie pisze o wadze tylko obwodzie w pasie,zabawa zabawą ,ale reguly musza byc rowne.
Wysłana -
no dobra
Wysłana -
Wrzucę swoje 3 grosze..
Rozumiem sprawę. Osobom z niskim BF trudniej zrzucić - walczą o każdy kilogram i centymetr.
Co innego zrzucić komuś otyłemu ze 120 na 100 (WOW!! 20 kg), a co innego dociąć się komuś na granicy ( z 68 do 64kg).
Tak samo z obwodami w pasie.
Liczenie tego w % byłoby bardziej sprawiedliwe - tak jak zrzucenie 3% masy ciała co miesiąc.

DrązekM jest dociekliwy i pilnuje zasad, tutaj akurat moim zdaniem ma rację.
Wysłana -
Masti pisal na poczatku ze to jest konkurs modulowy i mozna brac udzial w drugim module nawet gdy sie nie bralo udzialu w pierwszy. Wydaje sie logiczne wiec ze beda brane pod uwage dane z konca kwietnia a nie z samego poczatku konkursu.
Spadek w pasie moze i faworyzuje osoby startujace z wiekszym bf ale z drugiej strony te same osoby raczej nie zdobeda punktow za grubosc faldy
Wysłana -
Pisałem tylko o jednym wycinku, który poruszył DrazekM.
Wysłana -
muzzy17
Wydaje sie logiczne wiec ze beda brane pod uwage dane z konca kwietnia a nie z samego poczatku konkursu.

I o to właśnie chodzi,postęp z jednego miesiąca a nie z dwóch,co by było w przypadku gdyby Masti wziął dane obwodu w pasie większości z tabeli.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-05-21 21:12:03
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź