SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Modlitewnik do ławki , Marbo mh-a101

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Witam, dzisiaj otrzymałem zestaw od Marbo, - ławka, modlitewnik, wyciąg, prasa. Moje zastrzeżenie na dobry początek jest takie, iż śruby do wkręcenia gąbki do podstawy modlitewnika, są jakieś 4mm za krótkie. Z tego co udało mi się wyczytać na forum, w 2013 już był ten feler, dlaczego mimo to nadal są wysyłane ? Nie dotarło to jeszcze do góry ? Nie chce mi się z tym iść do supportu, bo to koszt 1zł, więc sobie poradzę, jednak warto by się tym zainteresować, żeby inni nie musieli się denerwować, druga sprawa w instrukcji napisane jest że klucz 13 , natomiast śruba to 10 ;p takie tam 3mm :P najgorsze , że zacząłem od modlitewnika i już mi się odechciało dalej skręcać, jutro dokupię śruby i mam nadzieję , że przy ławce, wyciągu i prasie nie czekają już na mnie żadne niespodzianki i że sprzęt będzie służył, bo mimo wszystko na pierwszy rzut oka fajnie to wygląda, szkoda tylko, że taki mały szczegół psuje ogólną ocenę ;))

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupno Ławki .

WHEY premium