SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Modelowanie ciała - pozbycie się mięśni nóg

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
Hej :)
Jak widzicie to mój pierwszy post, więc się przedstawię.
Na imię mam Kamila i przez większość życia tańczyłam...głównie nowoczesne tańce hip hop etc. Przez to mam wielkie mięśnie nóg, moje uda naprawdę są spore. Taniec przestał mnie bawić aż tak bardzo jak kiedyś, a dostałam szansę zaistnienia w modelingu. Buduję książkę i znalazłam agencję, która we mnie bardzo wierzy. Organizują mi sesje testowe, natomiast te które się nadają to portrety...Mam pół roku by pracować nad wymiarami, korzystam z konsultacji agencyjnego dietetyka, natomiast nie mam pojęcia jak pozbyć się mięśni. Robię codziennie masaże i jak nie ćwiczę przez 2 tygodnie to widzę, że zaczyna schodzić. Jednak szukam jakiś sposobów, aby te mięśnie "rozbić" i wymodelować bardziej kobiecą sylwetkę.
Czy macie jakiś pomysł jak to zrobić??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Delai to forum sportowe my tu budujemy miesnie a nie się ich pozbywamy

Szczerze haslo "pozbywam sie miesni" brzmi jak "chce byc chora" i tym jest.
"Dietetyk" agencyjny na pewno odpowiednio cie zaglodzi, my wiecej nie dodamy
Przykro mi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prosze o pomoc w redukcji morena13

Następny temat

problem

WHEY premium