SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocowanie drązka suporeks

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
Witam. Chciałbym zakupić drążek do podciągania i poręcze( nie zdecydowałem jeszcze jakie modele) Jednak mam wątpliwości czy dam rade je stabilnie zamocować, ponieważ w domu posiadam mury z tzw. suporeksu(beton komórkowy). Czy są jakieś pewne metody montażu? Przewiercanie na przelot odpada. Widziałem kołki rozporowe stalowe do suporeksu ale nie jestem do końca przekonany do nich. Suporeks jest miękki i boje się ze nawet w przypadku długich kołków z czasem zaczną sie ruszać. Prosił bym o wypowiedź kogoś ogarniętego w temacie. Najlepiej kogoś kto sam taki problem przerabiał.
pozdrawiam.
Michał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 715
I masz racje - suporex jest do dupska.Raczej wyrobią się miejsca zamontowania kołków. Mam ten sam problem i rozglądam się za poręczami stacjonarnymi z drążkiem - problem w tym ze nie znalazłem takiego który ma drążek po drugiej stronie od porzeczy a nie po tej samej jak np marbo MH-U002 który jest w ciekawej cenie. Może jak ktoś ma taki to napisze czy poręcze mu nie kolidują jak się podciąga itp.

„...to Ci kiedyś wyjdzie...” - Najbardziej niedoceniana samospełniająca się przepowiednia dziadka.

http://www.sfd.pl/Wytrzymałość_siłowa_dla_wszechstronnego_sportowca__trening_w_domu-t903030.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
.

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2013-02-19 12:52:23

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór stojaków :-)

Następny temat

Nowy P.O.T. Poznań

WHEY premium