SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocny spalacz -proszę o pomoc.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Witam,
Proszę o pomoc w doborze spalacza. Tyle naczytałam się,że sama nie wiem jaki mam kupić :O. Myślałam o hellfire albo black mumba ale nie wiem czy jest sens kupowac na allegro skoro oryginalność produktu jest wątpliwa.
Od razu dodam,że potrzebuję czegoś mocnego co da kopa i przyspieszy spalanie.
Jestem już wprawiona w boju i brałam kiedyś te nielegalne jednak teraz juz nie mam dostępu i muszę posiłkować się spalaczami ze sklepu.
A dlaczego jestem tak zdesperowana? dlatego,że po lekach przytyłam z 55kg do 63 kg co gorsze...najwiecej w biodra poszło i w tzw boczki . 3mam diete , ćwiczę i nic :O Najgorsze,że w styczniu wracam na treningi kickboxingu i taka kulka nie pokażę się trenerowi i chłopakom :(
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Wiesz że pozbawiłaś się wielu wartościowych produktów? Tłuste mięso, tłuszcze zwierzęce są niezbędne dla gospodarki hormonalnej....
80% warzyw na starcie praktycznie nie wlicza się do bilansu - strączki i korzeniowe tylko.
Duża ilość nabiału też potrafi wyjść bokiem.
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
Spróbuj za pomocą tego wstawić przykładowy jadłospis z dwóch-trzech dni.
Jak nie wiesz ile co waży - możesz użyć strony IleWaży do przeliczenia.

Mam wrażenie że to pierwsza rzecz od której powinniśmy zacząć tak naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ile masz wzrostu ? Bo w ostatnim zdaniu to słychać pomstę do nieba...dietę dopracuj, a nie masakruj się spalaczami.
Mam wrażenie, że wszyscy idą na skróty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
28 lat . Może i słychać pomstę do nieba. Nie twierdzę,że nie ale od młodych lat miałam świra na pkt wyglądu i sylwetki, dla mnie taka waga i wygląd to tragedia . Źle się czuję i miewam stany depresyjne do tego dochodzi fakt,że kiedyś miałam problemy z anoreksją i walczę ostatnimi siłami aby nie wkręcić się w jakoś derastyczną dietę która wyniszczy mój organizm dlatego stawiam na racjonalna dietę i wysiłek fizyczny ale kiedy nie widzę efektów to płakac mi sie chce.Dla Was to może dziecinne i niezrozumiałe ale nikt nie zrozumie mojego pkt widzenia zanim sam nie postawi się w mojej sytuacji i nie przejdzie problemów jakie ja miałam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
A wzrostu mam 1,68
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Skoro masz skłonności do zaburzeń odżywiania, to udaj się do psychologa, 168 i 63kg wagi to nie powód do spalacza. Zbilansuj dietę, zacznij trening. To forum jest, aby pomagać, a nie wprowadzać z takiego stanu w jakim jesteś do jeszcze gorszego. Pozdrawiam, a wiem co mówię, bo sama od 14 lat borykam się z ED.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Na razie nie potrzebuje psychologa. Swoje podejście zmieniłam kilka lat temu dzięki swojej ciężkiej pracy i psychologowi oraz rodzinie . Z głodzenia się i wagi 43 kg przeszłam na zdrowy tryb życia, siłownie i kickboxing . Nie głodziłam się . dopiero teraz kiedy przytyłam znowu mam jazdy . Mam zdrową dietę , ruszam się codziennie ale kiedy nie widze efektów - płakać mi się chce i zaczynam mieć jazdy. Wcześniej jadłam o więcej, trenowałam i waga 3mała się a teraz zmniejszylam bilans kcal , ćwiczę i nic . Dlatego weszłam tutaj i po prosiłam o pomoc w doborze spalacza , który pomoże ruszyć z wagi . Może 63 kg to nie jest bardzo duzo jak na mój wzrost ale mam taka budowę ciała ,że jednak czuje się jak baryłka tranu toczącą się z wielka trudnością. Do tego dochodzi kwestia indywidualna , jednemu 63 kg to dużo a dla drugiego mało . Najważniejsze ,że ja źlę się czuję z tą wagą , nie akceptuje takiego stanu i mój wybór czy siegnę po spalacze czy też nie . Proszę tylko o polecenie godnych uwagi aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto a nie o pouczenia ,że za niska waga aby brać takie suplementy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja mówię co myślę i Cię nie pouczam i nie umoralniam, robiłabym to w inny sposób, to forum to zdrowy tryb życia i bycia, a Ty swoim stanem i tym co robisz, tego nie pokazujesz. Stąd wzmianka o tym, że to nie spalacz załatawi sprawę i nie cięci kalorii...masz już ztyrany metabolizm spalaczem styrasz go jeszcze bardziej, siądzie układ hormonalny ( o ile już nie siadł) i wtedy zacznie się szukanie dziury w całym, a anoreksja jak i bulimia wraca, z tego nie da się raz, a porządnie wyleczyć, to tak samo jak z alkoholikiem, może nie pić, ale mieć alkoholowe myślenie. Tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Metabolic Nutrition SYNEDREX - dość mocny, efekty przy diecie na pewno będą. Sam nie testowałem jeszcze , ale u mnie chłopaki biorą i widać na prawdę ładne efekty. Na redukcji na pewno i ja się w to zaopatrzę ;) . Z resztą jest dużo pozytywnych opinii na necie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
sprawdz 3 ostatnie strony bylo takich pytan chyba z 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 72 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 390
Finaflex ma dobre srodki ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 767
Droga kolezanko , jezeli jestes na pozadnej diecie redukcyjnej i treningu to nie ma mozliwosci abys sie nie redukowala , jezeli stoisz to gdzies w tych dwoch elementach jest popelniony blad , mozesz siegnac po spalacz ale jak masz zle zbilansowana diete to moze ci on nie dac takiego efektu jak sie spodziewasz a wtedy twa psychika jeszcze podupadnie , zdecydowanie lepiej jak wrzucisz tu swoja diete i trening a ludzie pomoga ci to jakos poskladac aby dzialalo , a spalacz zawsze bedziesz mogla dorzucic za jakis czas aby uzyskac lepszy efekt
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT emilys - 2 lata później :)

Następny temat

Karolinaka - początek kształtowania ciała po udanej redukcji :)

WHEY premium