SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocny spalacz dla mnie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
tak tez bym zrobil
udezryl teraz w jakies pre, a pozniej joha/eca na koncowke i docial

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10199
Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, jaką przedtreningówke zatem polecacie? :D I co się lepiej sprawdzi w moim przypadku, już teraz zapytam na przyszłość? Joha/ECA/SARM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak szukasz wrazen polecam esp od metabolic nutrition, rage i fury zjada po calosci

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Johimbinę warto stosować przy schodzeniuz niskiego na bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej. Obecnie ze spalaczem czy bez niego efekty powinny być dobre. Polecam skupić się na razie na suplementacji pprozdrowotnej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Ligo06
I co się lepiej sprawdzi w moim przypadku, już teraz zapytam na przyszłość? Joha/ECA/SARM?


niestety przyszlosci przewidziec nie potrafimy, jednak w jakim celu chcesz do tego kociolka pchac jeszcze sarmy?
eca/joha ok, ale nie w jednym cyklu
mozna dac 2 tyg eca, 2 tyg joha, jak zalezy Ci na zdrowym sercu na lata
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10199
Nie chcę tego łączyć. Pytałem który środek wybrac z powyższych. To fajnie, optymalnie będzie 2tyg ECA i 2tyg Joha? Ale jak z tą Yohimbiną? Jaka i w jakiej formie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bedzie optymalne 2tyg jedno i 2 tyg drugie. johimbine w formie hcl. zacznij od 5mg.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Ligo06
Nie chcę tego łączyć. Pytałem który środek wybrac z powyższych. To fajnie, optymalnie będzie 2tyg ECA i 2tyg Joha? Ale jak z tą Yohimbiną? Jaka i w jakiej formie?


u mnie sie sprawdza tego typu dawkowanie
2 tyg jedno, pozniej 2 tygodnie drugie
zauwazyle, ze organizm szybko sie przyzwyczaja do jednego i drugiego, stad nie potrzeba pozniej mocno podbjac dawek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Obecnie żaden z nich nie jest Ci potrzebny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10199
Dobra, po rozległej dyskusji stwierdzam że chcę coś co przynajmniej dobrze mnie pobudzi. Black Bombs na SFD nie dostanę, coś jeszcze wartego uwagi? Ew. BB zamówię na innej stronie. Pozdro ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna - Cytrulina

Wiecej