SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocno obolaly brzuch

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Witam, wrocilem troszke do boksu po 5 latach i wczoraj na treningu byla praca nog ale dalem z siebie 100%. Nie wiem dlaczego ale bardzo mnie boli brzuch, w sensie nie zoladek tylko jak sie ruszam to jakby narzady mnie bolaly czy miesnie glebokie, podejrzewam ze to zakwasy tak? Jak moge zminimalizowac bol bo jutro do pracy a praca dosych ruchliwa :D
Dziekuje za pomoc pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Zapewne tak, zważywszy że wróciłeś właśnie to tak "ruchliwego" & "kontaktowego" sportu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Ale jakas rada jak zniwelowac ten bol bo czuje sie tragicznie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Daj coś OTC - np Paracetamol, Ibuprofen, Naproxen, może combo tych substancji. Może mocniejszy żel jakiś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak to 'zakwasy' to swoje musisz odcierpieć (pierwsze 2 dni) i niezbyt możesz na to wpłynąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boł ręki, okolice bicepsa

WHEY premium