SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocniejszy spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Szczerze mówiąc zawsze leciałem cardio i byłem zadowolony z efektów, tymbardziej jeszcze teraz sprzęt mam to aż sie prosi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
ja wiem ze 3/4 tego forum jest na bombie i to co napisze ma sie nijak, ale dla naturali takie info, ze cardio obniza poziom testa i jest na to min jedno badanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
kojot692880745
Szczerze mówiąc zawsze leciałem cardio i byłem zadowolony z efektów, tymbardziej jeszcze teraz sprzęt mam to aż sie prosi :)


a Ty myslisz ze na biezni czy rowerku mozna tylko cardio krecic? mylisz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
magikcjanin
ja wiem ze 3/4 tego forum jest na bombie i to co napisze ma sie nijak, ale dla naturali takie info, ze cardio obniza poziom testa i jest na to min jedno badanie


problem w tym, ze 3/4 osob piszacych ze cardio jest ch**owe, nie umie wykonac prawidlowo treningu tego typu, stad pozniej przyjdzie taki baran na rowerek, pogrzebie pol godizny w smartfonie i mysli, ze wykonal trening cardio

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
magikcjanin
kojot692880745
Szczerze mówiąc zawsze leciałem cardio i byłem zadowolony z efektów, tymbardziej jeszcze teraz sprzęt mam to aż sie prosi :)


a Ty myslisz ze na biezni czy rowerku mozna tylko cardio krecic? mylisz sie


Wiem że nie tylko,tak naprawdę wszystko można robić, ja robiłem na rowerze interwaly Ale jakoś mi ta forma nie pasuje, cardio co prawda jest nudne ale ja mam na tyle szybki metabolizm że nie muszę go podkręcac interwalami tymbardziej że mam dobrą przemianę materii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Panowie nie chce zakladac nowego tematu, zmienilem troche diete i centy z pasa dalej leca wiec moze zostawie black bombsa na pozniej jak zlamie mnie stagnacja, a teraz pytanie jaka aktualnie przedtreningowka jest dosyc dobra i mocna ? te na kofeinie kompletnie na mnie nie dzialaja, dostalem teraz od kumpla stimula pare porcji, jego wyrywa z butow a ja zaczalem od pol dawki , skonczylem na dwoch i nic poza suchoscia, zero pobudzenia. Stosowalem tez inne na kofie i zawsze to samo, noe po co niektorych jeszcze mialem obstrukcje potworna ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
daj tego bombsa i tyle
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Myślisz że będzie mnie pobudzal? :) ten stimul chyba mocno przereklamowany albo wina leży po stronie mojego organizmu :)


Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2018-02-06 20:18:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
dopoki nie sprobujesz to nie wiadomo:)
stimul8 zmienil sie skladowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Fakt masz rację, wziąłem tego stimula bo znajomy wspominał o mocnej termogenezie no ale liczyłem na więcej, w takim razie biorę się za black bombsa, dzięki i pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko whey 100 + Cm 3 w kapsulkach

Następny temat

Creatine xplode powder olimpu

WHEY premium