SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne uderzenia serca po niektórych suplementach.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6340
Witam,
Po niektórych suplementach diety mam mocna bicie serca, uniemożliwiające zasypianie. Nie jest to kołatanie, tylko mocne miarowe uderzenia. Chodzi o takie rzeczy jak olej z czarnuszki, olej z ogórecznika (wysoka zawartość GLA), czy ekstrakt z pestek winogron (95% OPC). Ostatnio jest to samo po Gotu Kola. Czy to świadczy o jakiejś chorobie serca? Dodam, że prowadzę aktywny tryb życia (siłownia i bieganie). Jestem "niskociśnieniowcem".

---
"Připravek neobsah**e látky dopingového charakteru."
Tommy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Może po prostu zacząłeś się dopiero wsłuchiwać w bicie serducha

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460641
To raczej nie są jakieś suple co wywoływały by takie objawy, ja miałem tak po silnych stymulantach,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Sprawdzałeś sobie zwyczajnie ciśnienie i tętno w ostatnim czasie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6340
Ciśnienie w normie (jak dla mnie - tak jak napisałem jestem niskociśnieniowcem):
sto kilka, sto kilkanaście / siedemdziesiąt pare. Tętno w dzień po mocnej kawie przykładowo 68, a wieczorem w spoczynku 51-60.

Nie zacząłem się wsłuchiwać w bicie serca - pisałem posta po dwóch nieprzespanych nocach, z czego pierwszej nocy w ogóle nie zasnąłem. Dzisiaj udało mi się przespać może 4-5 godz. z przerwami... Jestem wykończony.

---
"Připravek neobsah**e látky dopingového charakteru."
Tommy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak masz jakieś wątpliwości to wybierz się do lekarza , przydatne będzie wówczas wykonanie badania EKG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6340
Dobra, mam pewną hipotezę na temat tego stanu rzeczy.
Wszystkie te suple mają podobne działanie: rozrzedzają krew, zmniejszają lepkość, obniżają ciśnienie.
Do tego "przegryzałem" sobie profilaktycznie czosnek 1-2 razy dziennie. A też ma podobne właściwości.
Może zbyt rozrzedzona krew powoduje, że serce musi ciężej pracować, podobnie jak w sytuacji zbyt gęstej krwi.
Jest przecież jakaś granica gęstości krwi...

EKG pewnie będę musiał zrobić, bo może to np. jakaś nerwica serca.

---
"Připravek neobsah**e látky dopingového charakteru."
Tommy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma co się samemu diagnozować i nie rozrzedzi CI to w ten sposób krwi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwna termoregulacja

Następny temat

Oparzenie 1 i 2 stopnia ręki

WHEY premium