SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Mocna przedtreningówka

Wysłana -
Witam chciałbym kupić sobie mocniejszą przedterningówkę, teraz aktualnie biorę boogimana od treca, fajny pre, spoko działa ale jednak potrzebuję coś silniejszego bo zaczynam od poniedziałku miesięczny urlop i chcę na treningu włożyć 200% swojej mocy.
Wpadło mi w oko kilka produktów.

SUBMISSION SCIENCE ROCKY 1,3
RICH PIANA 5% NUTRITION KILL IT 315G
GOLDEN LABS FURY 375g
Centurion Labz God Of Rage 386g

Chciałbym abyście coś polecili od siebie, jak moje produkty będą nie odpowiednie.

Dzięki i pozdrawiam ;)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Osobiście gustuje w shotach np
https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_Power_Shot-opis36377.html
Bardzo fajne działanie .
Wysłana -
obecnie mam kilka porcji centuriona i w mojej opinii kosa niezla, pomimo, ze lece dluzszy czas na spalaczach typu ECA
Wysłana -
TomQ-MAG
obecnie mam kilka porcji centuriona i w mojej opinii kosa niezla, pomimo, ze lece dluzszy czas na spalaczach typu ECA

Masz zjazdy po centurionie ?

Jeszcze polecany jest METABOLIC NUTRITION E.S.P. EXTREME, podobno fajnie działa
Wysłana -
submission to firma krzak, unikaj tego typu wynalazków produkowanych przez cybera dla jednego ze sklepów "z UK"
to samo tyczy się golden labs, 100% skills, itd. itd. wszystko klepie cyber, a dostepne jedynie w polsce
Wysłana -
Dzisiaj kupiłem na siłce 1shota napalma który jest niby na 2razy.
Wypilem butelkę na raz i nie mogłem sobie miejsca znaleźć na siłowni.
Wystrzelił mnie niemiłosiernie.

zawsze zawyzam dawki przedtreningowki o jakieś 30/40% żeby fajnie się trenowalo w ciężkie dni bo lubię mocnego kopa zwłaszcza gdy kaw itp nie pije w ogole.
Ale ten napalm to mnie dzisiaj poskładał dobrze. Pierwszy raz go próbowałem z czystej ciekawości.
Wysłana -
Napalm stary ale jary , bardzo lubię zapodać shota przed treningiem
Wysłana -
marek.wika
submission to firma krzak, unikaj tego typu wynalazków produkowanych przez cybera dla jednego ze sklepów "z UK"
to samo tyczy się golden labs, 100% skills, itd. itd. wszystko klepie cyber, a dostepne jedynie w polsce

Ten cyber co był kiedyś nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz. To tak na marginesie :)
Wysłana -
marek.wika

To co proponujesz ?
Wysłana -
Dannyboy1993
marek.wika

Ten cyber co był kiedyś nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz. To tak na marginesie :)

Brałem ten shot napalma, dziwnie sie po nim czułem nie dla mnie, czułem się bardziej senny niż byłem :D
Wysłana -
Jesteś przecpany i tyle . Musisz pauzować
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź