SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocna przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Jak chcesz prawdziwego Kozaka to znajdź starą puchę mesomorpha. Czasami znajdziesz jeszcze pod ladą w sklepie z odzywkami. Nowa pucha tak nie klepie jak stara klepała. Stara wycofali bo miała coś nie legalnego w składzie z tego co pamiętam. Jak masz farta to jeszcze ja znajdziesz gdzieś. Ale jak mówię "pod ladą"

A jak nie to spróbuj richa piany. Sam mam smaka żeby to spróbować. Często jest na promocji. I wkoncu to odżywka legendy, którego już z nami nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43517
Flex, power shota? Przecież autor chce ćpalnie. Gdzieś na forum sa testy ćpalni, centurion dobrze wyszedł ale chyba lepiej Blue Magic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
W dziale doping były testy takich czachoyebow . Trzeba poszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4846
Ja korzystam wlasnie z Rocky 1,3 i double yohimbine od Submission Science. Dla mnoe jakosciowo produkty z najwyzszej polki. Super czuc dzialanie obydwu produktow. Brak jakichkolwiek zjazdow a miewalem prawie zawsze po czyms z 1,3. Kolega wyzej pare postow nie testowal chyba ale juz wie ze cos musi byc nie tak. Rocky 1.3 lepszy w mojej opinii o niebo od Raga czy Furego wiec z czystym sumieniem polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
massek1993
TomQ-MAG
obecnie mam kilka porcji centuriona i w mojej opinii kosa niezla, pomimo, ze lece dluzszy czas na spalaczach typu ECA


Masz zjazdy po centurionie ?

Jeszcze polecany jest METABOLIC NUTRITION E.S.P. EXTREME, podobno fajnie działa


Nie. Jednak ja rzadko mam tego typu zjazdy. Jednak mój znajomy mial
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
tdudi89
Ja korzystam wlasnie z Rocky 1,3 i double yohimbine od Submission Science. Dla mnoe jakosciowo produkty z najwyzszej polki. Super czuc dzialanie obydwu produktow. Brak jakichkolwiek zjazdow a miewalem prawie zawsze po czyms z 1,3. Kolega wyzej pare postow nie testowal chyba ale juz wie ze cos musi byc nie tak. Rocky 1.3 lepszy w mojej opinii o niebo od Raga czy Furego wiec z czystym sumieniem polecam

Gdzie kupowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
Szukałem opini o rocky KO przed zakupem ale natknąłem się tylko na ten temat.

Nie wiem jak rocky 1.3 ale KO wywala z kapci ostro. Wcześniej brałem rage ale KO zdecydowanie mocniej kopie jeśli ktoś lubi takie pobudzenie to polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
no KO jedynie dla umarlaka, ktory na lozy smierci chce jeszcze raz w zycu zrobic trening na 100% %)
zdecydowanie za mocna zabawka by korzystac od tak, nawet sporadycznie w moim mniemaniu, za to pol porcji jeszcze ujdzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20512
Jak z działaniem rocky.ko testuje ktoś jak dawkujecie?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
u mnie lecialo 1/2-3/4 porcji i klepalo optymalne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Gainer i kreatyna Mutant Mass

WHEY premium