SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Mocna przedtreningówka

Wysłana -
Jak chcesz prawdziwego Kozaka to znajdź starą puchę mesomorpha. Czasami znajdziesz jeszcze pod ladą w sklepie z odzywkami. Nowa pucha tak nie klepie jak stara klepała. Stara wycofali bo miała coś nie legalnego w składzie z tego co pamiętam. Jak masz farta to jeszcze ja znajdziesz gdzieś. Ale jak mówię "pod ladą"

A jak nie to spróbuj richa piany. Sam mam smaka żeby to spróbować. Często jest na promocji. I wkoncu to odżywka legendy, którego już z nami nie ma
Wysłana -
Flex, power shota? Przecież autor chce ćpalnie. Gdzieś na forum sa testy ćpalni, centurion dobrze wyszedł ale chyba lepiej Blue Magic
Wysłana -
W dziale doping były testy takich czachoyebow . Trzeba poszukać
Wysłana -
Ja korzystam wlasnie z Rocky 1,3 i double yohimbine od Submission Science. Dla mnoe jakosciowo produkty z najwyzszej polki. Super czuc dzialanie obydwu produktow. Brak jakichkolwiek zjazdow a miewalem prawie zawsze po czyms z 1,3. Kolega wyzej pare postow nie testowal chyba ale juz wie ze cos musi byc nie tak. Rocky 1.3 lepszy w mojej opinii o niebo od Raga czy Furego wiec z czystym sumieniem polecam
Wysłana -
massek1993
TomQ-MAG
obecnie mam kilka porcji centuriona i w mojej opinii kosa niezla, pomimo, ze lece dluzszy czas na spalaczach typu ECA

Masz zjazdy po centurionie ?

Jeszcze polecany jest METABOLIC NUTRITION E.S.P. EXTREME, podobno fajnie działa

Nie. Jednak ja rzadko mam tego typu zjazdy. Jednak mój znajomy mial
Wysłana -
tdudi89
Ja korzystam wlasnie z Rocky 1,3 i double yohimbine od Submission Science. Dla mnoe jakosciowo produkty z najwyzszej polki. Super czuc dzialanie obydwu produktow. Brak jakichkolwiek zjazdow a miewalem prawie zawsze po czyms z 1,3. Kolega wyzej pare postow nie testowal chyba ale juz wie ze cos musi byc nie tak. Rocky 1.3 lepszy w mojej opinii o niebo od Raga czy Furego wiec z czystym sumieniem polecam

Gdzie kupowałeś?
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź