SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocna przedtreningówka ,sporty walki+ silownia.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
Dobra kupilem rage'a z centuriona :D z9baczymy jak bedzie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zdaj relacje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
Castea
Dobra kupilem rage'a z centuriona :D z9baczymy jak bedzie ;D


Dobrze dziala mielismy na testach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Były zjazdy po obu wymienionych ?

Jak byłem młodszy to zupełnie nie miałem z tym problemu, obecnie przy stosowaniu produktów z geranium znacznie obniżone samopoczucie




Zmieniony przez - Kryzbi89 w dniu 2018-02-03 08:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po Fury bez zjazdu u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Jak dla mnie Centurion Rage jest najlepszą przetreningówką jeżeli chodzi o pobudzenie za 13 składkowego testu a były do przetestowania takie specyfiki : 1. Jack D UP smak rocket pop
2. Jack3D smak lemon lime
3. Distrub smak sour waterlemon
4. Kraken smak bombsicle
5. Jack D The ripper smak raspberry lemonade
6. Black Annis smak watermelon
7. Re1gn smak krusherz
8. Centurion Rage smak gashing grape
9. Mesomorph smak tropical punch

Ale jak chcesz naprawdę mocne pobudzenie, gdzie trening nawet po mocno %%%% imprezie do rana, praktycznie bez snu to BLUE MAGIC. Jak dla mnie mistrzostwo świata i trzyma naprawdę długo ;) Oczy się otwierają po 20-30 minutach, na treningu +500 do mocy i wytrzymałości, zero zjazdu, trzyma długo naprawdę i pobudzenie powyżej oczekiwań.


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-02-03 13:19:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
u mnie zjazdu po 1.3 nie ma, nigdy nie mialem czy to po meso, czy obecnie po fury, kwestia osobnicza.
chyba, ze zaszalejesz na treingu zbyt mocno, to i tak zlapie Cie zjazd nawet po solidnej dawce kofdeiny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 212
dobra ,jestem po kilku miarkach . Ladnie mnie klepie ten centurion , czuje sie jak po jakims cpaniu po tym,. Moc niesamowita podczas treningu ,takze spoko polecam. Nie uzalezniac sie !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzisz. Dlatego go wszystkim polecam :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
produkt obecnie jeden z lepszych na rynku pod katem mocy dzialania, wiec nie ma lipy, zeby nie klepal mocno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplemny na sile I mase bez kreatyny

Następny temat

Suplementy - podniesionie zdolności umysłowe, motywacja, pamięć, koncentracja

WHEY premium