SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocna przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Witam chciałbym kupić sobie mocniejszą przedterningówkę, teraz aktualnie biorę boogimana od treca, fajny pre, spoko działa ale jednak potrzebuję coś silniejszego bo zaczynam od poniedziałku miesięczny urlop i chcę na treningu włożyć 200% swojej mocy.
Wpadło mi w oko kilka produktów.

SUBMISSION SCIENCE ROCKY 1,3
RICH PIANA 5% NUTRITION KILL IT 315G
GOLDEN LABS FURY 375g
Centurion Labz God Of Rage 386g

Chciałbym abyście coś polecili od siebie, jak moje produkty będą nie odpowiednie.

Dzięki i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
Taki mój ranking z tych mocniejszych to:
4 stary meso
3 Rocky ko
2 dobry stimul8
1 edge of INSANITY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Osobiście gustuje w shotach np
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Power_Shot-opis36377.html
Bardzo fajne działanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
obecnie mam kilka porcji centuriona i w mojej opinii kosa niezla, pomimo, ze lece dluzszy czas na spalaczach typu ECA
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
TomQ-MAG
obecnie mam kilka porcji centuriona i w mojej opinii kosa niezla, pomimo, ze lece dluzszy czas na spalaczach typu ECA


Masz zjazdy po centurionie ?

Jeszcze polecany jest METABOLIC NUTRITION E.S.P. EXTREME, podobno fajnie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1164
submission to firma krzak, unikaj tego typu wynalazków produkowanych przez cybera dla jednego ze sklepów "z UK"
to samo tyczy się golden labs, 100% skills, itd. itd. wszystko klepie cyber, a dostepne jedynie w polsce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Dzisiaj kupiłem na siłce 1shota napalma który jest niby na 2razy.
Wypilem butelkę na raz i nie mogłem sobie miejsca znaleźć na siłowni.
Wystrzelił mnie niemiłosiernie.

zawsze zawyzam dawki przedtreningowki o jakieś 30/40% żeby fajnie się trenowalo w ciężkie dni bo lubię mocnego kopa zwłaszcza gdy kaw itp nie pije w ogole.
Ale ten napalm to mnie dzisiaj poskładał dobrze. Pierwszy raz go próbowałem z czystej ciekawości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Napalm stary ale jary , bardzo lubię zapodać shota przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
marek.wika
submission to firma krzak, unikaj tego typu wynalazków produkowanych przez cybera dla jednego ze sklepów "z UK"
to samo tyczy się golden labs, 100% skills, itd. itd. wszystko klepie cyber, a dostepne jedynie w polsce


Ten cyber co był kiedyś nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz. To tak na marginesie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
marek.wika
submission to firma krzak, unikaj tego typu wynalazków produkowanych przez cybera dla jednego ze sklepów "z UK"
to samo tyczy się golden labs, 100% skills, itd. itd. wszystko klepie cyber, a dostepne jedynie w polsce

To co proponujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Dannyboy1993
marek.wika
submission to firma krzak, unikaj tego typu wynalazków produkowanych przez cybera dla jednego ze sklepów "z UK"
to samo tyczy się golden labs, 100% skills, itd. itd. wszystko klepie cyber, a dostepne jedynie w polsce


Ten cyber co był kiedyś nie ma nic wspólnego z tym co jest teraz. To tak na marginesie :)


Brałem ten shot napalma, dziwnie sie po nim czułem nie dla mnie, czułem się bardziej senny niż byłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Jesteś przecpany i tyle . Musisz pauzować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Gainer i kreatyna Mutant Mass

WHEY premium