SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może ktoś mi doradzi...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
Cze! Postaram się streszczać... Ja i dwoje moich znajomych chcieliśmy zaczac trenować bjj w Siedlcach. Bylismy 3 raz na treningach w Warszawie u Mirka Oknińskiego i Rafała Szafrańskiego, niestety ponieważ uczymy sie i nie pracujemy nie stac nas na dojazdy do stolicy. Niewiele brakowalo abysmy zaczeli trenowac w Siedlcach, odbyly sie nawet 2 treningi, ale niestety Rafał został skierowany przez swojego pracodawce do pracy w Kaliszu i nie moze nam pomoc w treningach. Poradzil mi abym zaczal trenowac zapasy w Siedlcach, jako możliwą alternatywe dla bjj i chyba bede musial tak zrobic... Byc moze jednak ktos z okolic Siedlec chcialby nam pomoc w zorganizowaniu treningow w Siedlcach. Najwiekszym problemem jest zdobycie pomieszczenia z matami, bo przez to treningi są bardzo drogie jak na nasze możliwości finansowe, a jest nas tylko kilkoro zapalenców. Może ktoś z czytający ten post dorzdzi co mamy zrobić...
pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów!
serdeczne pozdrowienia dla Mirka Oknińskiego i Rafała Szafrańskiego oraz reszty ludzi mających możliwość kontaktu z bjj


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może i narzekamy ale jak tu nie narzekać jak już się Bjj zakosztowało i mamy kogoś kto może nas uczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
chyba cie pamietam byłes na treningu z dziewczyną i kolegą? bo byli tacy ludzi z Siedlec własnie ,zycze ci powodzenia i pozdro dla rafała.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze to jestem tym kolegą.Ćwiczyłem z dziewczyną a na koniec była walka o pozycje.Jagnik pewnie mnie pamiętasz :) a tak apropo to skąd wiedziałeś że byliśmy z Siedlec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
no bo po treningu gadałem chyba z tym kolegą i mówił ze jest z Siedlec i chcielibyscie tam otworzyc sekcje ,bo z tamtąd jest Rafał , a do wawy macie daleko.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie do wawy daleko i drogo a Rafał mieszka jedną ulice odemnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
Cze Jagnik! Tak, pamiętam Ciebie! Serdecznie pozdrawiam! Trudno, idziemy na zapasy (styl wolny), bo jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu...


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
zapasy też są bardzo skuteczna, zwłaszcza styl wolny, a Rafał wróci coś po nowym roku, to bedzie Was uczył.. pozdrawiam.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
w końcu jakieś optymistyczne wieści...:)


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Maja zapasy i narzekaja ehh :)


Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
hehe..

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
" i narzekają..." - może i tak, ale tutejsi trenerzy przyjmuja tylko mlodych chlopakow z którymi wiażą nadzieje zawodnicze, starsi chcacy sie zapisać "rekraacyjnie" , tacy jak ja, mają trudności z zapisaniem sie na zapasy w Siedlcach...


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dynamika w boksie

Następny temat

Kupno koszulki

WHEY premium