SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mns71 Ocena sylwetki..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 96613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110


Witam.
Chciałbym przedstawić pare zdjęć do krytyki, co do wieku bo pewnie będzie o to pytanie 18 lat. Kolejna odpowiedz na pytania czy było SAA - nie.

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Jak na rok czy dwa, progres niezły. W tym momencie ***ie mnie czy coś brałeś czy nie - ja oceniam jedynie efekt, a środkie jakimi to osiągnąłeś to Twoja brocha i niczyja inna. Jeśli brałeś SAA - nic mi do tego. Jeśli nie brałeś - moje gratulacje, jesteś gość. Jedynie kaptury bym poprawił i tak jak mówił Sniz, prostowniki.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110


1

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110


2

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110


3

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110


4

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110


5

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110


6

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110
nóżki zrobię jutro - zdjęcia.
z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju krytykę jak i oceny.

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28444
wow ;] super w tak krótkim czasie taka sylwetka bez saa jestem pod wrazeniem wymiary i inne rfzeczy przybliż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
Zaje***cie :) Tylko masuj i bedzie ok, jakies jabłczany/kreatynka pewnie poszła? Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27281
Napisz coś więcej o sobie, wymiary itp.
Drugie zdjęcie miażdży. Góra klatki bardzo fajna, barki też bardzo dobre no i talia widać, że wąska. Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej.
A no i jakieś zdjęcia sprzed rozpoczęcia przygody z siłownią będą? : ]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Szczypior się napina ; o

Wiecej