SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Mleko kokosowe pomysły

Wysłana -
Cześć, mógłbym was prosić o pomysły, do czego mozna wykorzystać 100ml mleka kokosowego? Wpadłem na pomysł, ze zrobię sobie kure w mleku kokosowym, a zostało mi jakieś 100ml i nie mam pomysłu, do czego to można by było wykorzystać.. Moze jakis szejk, zamiast zwykłego mleka, to kokosowe?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
przeszukaj ten dział- może coś znajdziesz
Wysłana -
Georgu, dzięki za odpowiedź, czy da sie jakos ustawić aby wyszukiwarka szukała mi tylko w tym dziale a nie na całym forum?

Zmieniony przez - drekke123 w dniu 2018-02-03 19:03:38
Wysłana -
Oj nie często z niej korzystam, a jestem na tel na wersji mobilnej więc nie mam jak sprawdzić :/
Wysłana -
do wszystkiego. zależy czy wersja stała czy płynna. jak płynna-zmiksuj z bananem lub innymi owocami. mozesz dodać do twarogu, jak dodasz jeszcze wiorki i masło orzechowe to masz wypad bt posiłek. jak masz stałą cześć to dodaj do tego 4 kostki gorzkiej czeko i rozpusc wszystko i masz zaj**isty mus:)
Wysłana -
makrosięzgadza
do wszystkiego. zależy czy wersja stała czy płynna. jak płynna-zmiksuj z bananem lub innymi owocami. mozesz dodać do twarogu, jak dodasz jeszcze wiorki i masło orzechowe to masz wypad bt posiłek. jak masz stałą cześć to dodaj do tego 4 kostki gorzkiej czeko i rozpusc wszystko i masz zaj**isty mus:)

Mam takie jak w załączniku, raczej jest plynne. Myślałem tez o dodaniu go do np omleta, albo jakiś szejk.. Miks z bananem i tez wersja pitna, a mogę do takiego szejka dorzucić miarę wpc?

Wysłana -
Ja z kokosowego jedynie zupy kremy robię, ale jak chcesz mozęsz dodać do serka wiejskiego, twaroigu, zmiksować dodać żelatyny i sobie jakiś deserek zrobic
Wysłana -
drekke123
makrosięzgadza

Mam takie jak w załączniku, raczej jest plynne. Myślałem tez o dodaniu go do np omleta, albo jakiś szejk.. Miks z bananem i tez wersja pitna, a mogę do takiego szejka dorzucić miarę wpc?

Możesz :)
Wysłana -
drekke123
makrosięzgadza

Pamietaj o jednym. Jak otworzysz puszkę, przelej zawartość do sloika i zużyj w ciągu max 3 dni.
Wysłana -
No wlansie wlalem dzisiaj do słoika, we wtorek cos pokombinuje najwyżej.. Tak szybko sie psuje? Jutro caly dzien w pracy więc nic nie wymodze :/
Wysłana -
Zrób sobie pudding chia. Zalej dwie łyżki na noc, przemieszaj parę razy, rano dorzuć owoce i masz super deserek ;) Jak wolisz słodsze to dodaj trochę ksylitolu czy jakiego tam słodzidła używasz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź