SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko 7 razy w tygodniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2598
Hi all . jestem poczatkujacy jesli chodzi o diety i sprawy zwiazane z zywieniem ,( tyle o mnie ) mam pytanko ; jestem obecnie na etapie budowania masy miesniowej i czy jest jakis wiekszy sens picia 1 litra 0,5% mleka codziennie rano,( nie biore zadnych odzywek ) . Z gory za wszystkie odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Zaden dorosly osobnik nie ma tak rozwinietej inteligencji jak czlowiek. Daltego zaden inny osobnik nie gotuje w garnkach w kuchni i nie lowi ryb wedka itp. Pijcie mleko samo zdrowie. Wszystko z umiarem.

Wasz
czytelnik forum ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie,że jest sens.Mleko ma dużo białka przysfajalnego prawie w 100 %.Poza
tym witaminy,wapń,itd.


Pozdrówka - Polak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
zalezy od Twojej przemiany materii, wagi, poziomu tkanki tlusczowej i tego co oprocz mleka jesz i w jakich ilosciach

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2598
Mam 72 kg wagi przy 186 cm wzrostu wiec z waga u mnie kiepsko , przemina materi chyba dobra mam troche tluszczu na dolnej partii brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
no wiec w mleko jest ok 5% laktozy-dwucukru, ktory w nadmiernych ilosciach odlozy sie w postaci tluszczu. ja bym na Twoim miejscu nie przesadzal z mlekiem i korzystal z innych bogatszych w bialko produktow (mleko ma tylko ok 3%) jak piersi kurczaka,indyka,chude mieso wolowe,hamburgerowe, nabial-chudy twarog,ryby

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2598
Dzis wypilem rano litr mleka i zjadlem 2 piersi kurczaka na obiad z bułka na kolecje wszamałem ( a własciwie ugotowałem sobie rosół z kostek knorra ) czy taka "dieta" cos da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
nie. zajrzyj do wyszukiwarki i znajdz przykladowe diety na Twoja wage-nawet jakis czas temu takowa rozpisywalem. zobaczysz jak to wyglada

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2598
Postaram sie znalesc dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2598
Mam Prozbe do ciebie Norton na pewno masz licznik kalori gdzies w swoim kompie jesli masz chwlie czas nie moglbys mi zucic go na mail : [email protected] z gory dzieki a i sog ( za cierpliwosc :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj brat jest ciezko chory.Nie moze jesc 95% rzeczy do spozycia.Jest to czlowiek ktory od dlugiego czasu spedza codziennie 3 godziny czytajac co jest zdrowe do jedzenia a co nie.I powiem wam cos o mleku.W calym swiecie zaden osobnik dorosly nie pije mleka.Tylko czlowiek,picie mleka w doroslym wieku jest nie wskazane.U dzieci tak a u doroslych nie.Potwierdzaja to badania naukowe amerykaskich,angielskich i niemieckich lekarzy i uczonych.A i jeszcze jedno,ktos tam z was napisal ze bialko z mleka jest dobrze przyswajalny-BZDURA-aby gruczoly mogly wybrac bialko z mleka musza tworzyc mocne kwasy -ujemne-wiec ludzie nie piszcie tego co wam sie wydaje.Przykladowo mlodu kulturysto zobacz le masz bialka i weglowodanow w kaszach.Zastap ziemniaczki kaszami,dbaj o diete i bedzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
ale w kaszach masz bialko roslinne ktore nie liczy sie do indeksu azotowego
hmm a w mleku bialko zwierzece...mowisz ze jest trudniej trawion...
ja i tak bym sie bardziej przekonal do bialka z mleka niz z kaszy
gdybym to mial do wyboru.

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPODENKI WYSZCZUPLAJĄCE KUPIE!!!!

Następny temat

brak apetytu

WHEY premium