SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mit o masie mieśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czy rzeczywiście potrzebujesz wiecej białka do uzyskania odpowiedniej masy miesniowej,obojetnie,czy jesz kotlet,w którym 52 procent kalorii pochodzi z białka,czy szpinak,w którym z białka pochodzi 49 procent kalorii?Według dr.Michaela colgana,poprzedniego dietetyka S.Stallonea i doradcy wielu lekkoatletów z amerykańskiej druzyny olimpijskiej,to tylko mit.Doktor Colgan wskazuje,że po roku intensywnego treningu maksymalnie można uzyskać mniej niż 3,6 kg przyrostu masy mięsniowej,co rozkłada sie na 71 g tygodniowo i 9,5 g dziennie.Miesnie skladaja sie w 22 procentach z białka,wiec do uzyskania jak najwiekszegoprzyrostu masy miesniowej potrzebne jest zwiekszone sporzycie białka o 2,8 g dziennie,czyli ćwiartke łyzeczki do herbaty!Zamiast jeść niepotrzebne duże ilosci białka,które tylko obciażają organizm,należy stosować sie do zasad własciwego odżywiania,żeby zapewnić odpowiednie wykorzystanie białka dostarczonego w pokarmach."POZDROWIENIA

SED
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
takie wyliczenia niczym niepoparte moze sobie w d.. wsadzic. Dla mnie wiekszym argumentem jest wieloletnia praktyka tysiecy kulturystow...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
intensywny trening lekkoatletow a kulturystow to dwie rozne reczy... jeszcze nie widzialem lekkoatlety, ktory biega np. 5 km zeby byl umiesniony w gornej czesci ciala. Oni maja inne treningi i nie rozwijaja nie potrzebnej im muskulatury. Ich treningi sa ukierunkowane raczej na wytrzymalosc i szybkosc, wiec w ich przypadku przyrost masy miesniowej nie bedzie duzy. Ale jest tez duga grupa zawodnikow, lekkoatletow, ktorzy mysle, ze nie maja problemow z przyrostami masy miesniowej (np. rzut oszczepem, pchniecie kula...)
Wiec nie wiem na jakiej podstawie jakis doktor uwaza, ze nie mozna zbudowac ponad 3,6 kg miesni. Chyba kazdy z nas nie mialby problemu aby po roku intensywnego treningu uzyskac powyzej 3,6 kg czystej masy miesniowej. Nie wiem skad pochodzi ten artykul ale wedlug mnie to jakies nieporozumienie... Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Artkuł pochodzi z ksiażki "SMAK ZDROWIA"PATRICK HOLFORD.CIEKAWA KSIAŻKA WARTO PRZECZYTAC.W KONCU NIC NIE ZASZKODZI.

SED
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tak...jasne ...najlepiej wypic koktajl proteinowy na rano a przez reszte dnia wpiepszac ryz z warzywami...chlopie ja jak zejde ponizej 1,5g b./kg mc na dzien to po tygodniu widze ze chudne a co dopiero o tym...

"Latwiej Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
fajnie by bylo ))

Zmieniony przez - maciek w dniu 2002-06-18 13:16:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Byłoby świetnie.

Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
nie no viperr teraz to powiedzaiales, przyrosnij mi 5kg w czystej masie to pogadamy-ale bedziesz wtedy mutantem

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i alkohol??? czy to szkodzi???

Następny temat

zapotrzebowanie

WHEY premium