SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mit białka?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czellista
Antos098
czellista
tak, ewidentnie nie mamy juz o czym rozmawiac, bo nie dyskutuje sie z osoba ktora zjadla wszystkie rozumy swiata. z fartem gosciu.

ps. czyzby koledze zabraklo wiedzy i argumentow w temacie ssri?





Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-08-06 14:49:15


Nie zaśmiecaj tematu podwórkowymi odzywkami.



chwalisz sie regulowaniem hormonow za pomoca diety. zadalem konrektne pytanie. zero odzewu. wiec jak to rozumiec? odpowiedz w tamtym temacie i sprawa zalatwiona.


Nie, bo nie mam zamiaru przekazywać Ci takiej wiedzy.
To jest inny temat i go nie zaśmiecaj - tak po prostu z kultury dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
po tej odp dales jasno do zrozumienia ze jednak brak Ci argumentow. pozdrawiam i bez spiny.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 898
Antosiu mi tez w tym temacie nie chcesz udzielic odpowiedzi ? tez nie chcesz podzielic sie swoja wiedza tajemna ?
Antos, expert, trener personalny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
diethar
Antosiu mi tez w tym temacie nie chcesz udzielic odpowiedzi ? tez nie chcesz podzielic sie swoja wiedza tajemna ?
Antos, expert, trener personalny


Czy ja wiem czy tajemną...
Kilkadziesiąt książek, kilkanaście różnych kursów pozwoli Ci szerzej patrzeć na niektóre aspekty związane ze zdrowiem oraz zależnościami jak poszczególne produkty spożywcze czy całościowo jadłospis wpływa na hormony, mikroflorę jelitową, stan tkanek etc. a także jak z pomocą odżywiania można wychodzić z różnych przypadłości
prześmiewcze i szydercze wycieczki ad personam sobie daruj nie odpowiem w ten sam sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 898
odpowiesz czy nie ? schowasz dupe w piach, czy dokonczysz co zaczales ?
chyba kilkadziesiat godzin siedzenia w google expercie od paroksetyny



Zmieniony przez - diethar w dniu 06/08/2018 19:17:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
diethar
odpowiesz czy nie ? schowasz dupe w piach, czy dokonczysz co zaczales ?
chyba kilkadziesiat godzin siedzenia w google expercie od paroksetyny




Zmieniony przez - diethar w dniu 06/08/2018 19:17:00


przecież to Ty masz problemy ze zdrowiem, nie Ja
zgadza się?
Poleciłem Ci co zrobić. Na podwórkowe zaczepki nie odpowiadam zdrowia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5698
Osobiście znam wielu "osiłków" jedzących poniżej 1 gram białka na kg wagi ciała i są weganami, a niektórzy z nich witarianami. Teorii białkowych naprawdę jest sporo, a dobra, stara szkoła biochemiczna mówi, żeby zjadać tyle co się wydali z kałem + ewentualna mała nadwyżka. A z kałem wydala się ok. 25-30 gram białka, reszta "krąży" i jako recykling z rozpadu białka w organizmie krąży i odbudowuje komórki.
A a propos nadmiaru białka - najnowsze badania potwierdzają szkodliwość na nerki i wiele kulturystów poniosło śmierć w wieku ok. 40 lat z niewydolności nerek.
http://www.ilovebodybuilding.pl/index.php/menu-strony/archiwumnews/1184-kulturysci-ktorzy-oddali-zycie-za-bycie-w-czolowce


Zmieniony przez - tomurbanowicz w dniu 2018-08-06 20:50:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Czytajcie i ogladajcie dalej te durne badania, które co chwila wychodzą i obalają poprzednie, a daleko nie zajdziecie. Ja uważam, że trzeba sie słuchać organizmu. Chcesz jedz 40. Chcesz jedz 200. Jesteśmy tylko ludźmi. Pozatym nie wyobrażam sobie jak na diecie zbilanoswanej czyli fifty fity warzywa i mięso nie wyjśc poza próg 100g białka. Dla mnie za cięzkie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5698
Ale te durne badana to też mogą być te, żeby jeść i 200 gram białka. Nauka idzie do przodu praktycznie w każdej dziedzinie :) I jak się samemu tego nie sprawdzi to się nie dowie. Kto chętny na testy? :) Ja testuję :)


Zmieniony przez - tomurbanowicz w dniu 2018-08-06 21:21:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
youtubecn11
Czytajcie i ogladajcie dalej te durne badania, które co chwila wychodzą i obalają poprzednie, a daleko nie zajdziecie. Ja uważam, że trzeba sie słuchać organizmu. Chcesz jedz 40. Chcesz jedz 200. Jesteśmy tylko ludźmi. Pozatym nie wyobrażam sobie jak na diecie zbilanoswanej czyli fifty fity warzywa i mięso nie wyjśc poza próg 100g białka. Dla mnie za cięzkie


Tak Ci się wydaje,
przyzwyczajony jesteś po prostu do ładowania 200g mięsa na posiłek czy tam 150.
Mi organizm podpowiada, że na ilości w okolicach 100g białka : mniejsza talia, dalej duża siła, utrzymana masa mięśni, mniejsze uczucie wypchania, więcej energii do działania w życiu, bo nie jestem profesjonalnym kulturystą i nie zależy mi na olbrzymiej masie mięśniowej szkoda zdrowia
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ocena sylwetki- masa czy redukcja

Następny temat

Dieta redukcyjna - do oceny

WHEY premium