SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc – 24.06.2018 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Komunikat o mistrzostwach.







gregorterm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Program zawodów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1817
Czytam komunikat i aż oczy ze zdumienia przecieram :)

Kwestie tego, iż są to MP i el. do ME a komunikat pojawia się 2 tyg. przed zawodami pomijam gdyż to chyba najmniejszy z absurdów :)
Cieszę się z tego że zawody odbędą się w niedziele, mi osobiści pasuje, mniej zadowoleni mogą być zawodnicy którzy sugerowali się kalendarzem pzkfits bo w nim wpisane do wczoraj zawody były na 23.06. Współczuje tym którzy rezerwowali noclegi i załatwiali transporty.

Mam nadzieje, iż pobierane wpisowe 120zł od seniorów i weteranów pozwoli zorganizować zawody na najwyższym poziomie. Być może uda się tym razem wyciskać na sali zamiast w szatni jak miało to miejsce w lutym, szczególnie iż z Pucharów dla najlepszych zawodników w kat. wagowych organizator też zrezygnował (a wystarczyłoby przykleić naklejki na puchary z zeszłego roku, praktyka już jest)

Największym chyba absurdem jest termin zgłoszeń kluby mają na to aż 6 dni..., a potem? Po tym czasie zgłoszenia spóźnione i wpadają kolejne pieniążki
Gdyby kluby w Polsce zgłaszały się tak prędko jak pojawił się ten komunikat, pierwsze zgłoszenia na zawody mielibyśmy w lipcu.

Jakby związek nadal się zastanawiał czemu zawodnicy chcą bez konsekwencji również startować w innych federacjach proszę o priv postaram się w 2 słowach wytłumaczyć czym jest szacunek do osób trzecich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Większość zainteresowanych udziałem i tak się przygotowywała do tych zawodów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Te pytania odnoście zawodów, to raczej do organizatora zawodów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1817
gregorterm
Większość zainteresowanych udziałem i tak się przygotowywała do tych zawodów.


Oczywiście że tak, ja również jade. Jak komuś mocno zależy ciężko go zniechęcić, pomimo iż przyznam starania organizatorów są ogromne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wiem, ale niestety brakuje organizatorów do imprez, wiem coś o tym, dlatego jest tak jak jest. No cóż.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Może dlatego jest trudno o organizatorów , bo związek stawia sporo wymagań....

Prawdą jest również że start w innej federacji nie do końca eliminuje zawodnika z mozliwości startów , również w PZKFiTS.
Jest kilka możliwości wykorzystania przepisów na swoją korzyść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Wiek 45 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12993
"Prawdą jest również że start w innej federacji nie do końca eliminuje zawodnika z mozliwości startów , również w PZKFiTS.
Jest kilka możliwości wykorzystania przepisów na swoją korzyść..."powiedz coś więcej Wzorek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Jeśli zawodnik na początku roku nie ma jeszcze przynależności klubowej ani opłaconej składki , to spokojnie może startować na zawodach innej federacji...pomimo iż w poprzednim roku miał wykupioną licencję PZKFiTS.

Przykład:

Kowalski startował w MP PZKFiTS w tamtym roku ,a teraz chce wystartować na ME WUAP w czerwcu .
Ponieważ jeszcze w tym roku nigdzie nie startował w imprezie PZKFiTS to nie musiał wykupować licencji ani okreslać przynależności klubowej....a zatem jest niezrzeszony. Staruje na ME WUAP w czerwcu np.16-ego a zaraz po tym wykupuje licencję na 2018 oraz okresla przynależność klubową i spokojnie startuje 24 czerwca na MP PZKFiTS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Oczywiście w przypadku kadrowiczów , jest trochę inaczej....musi upłynąć pełny rok 12-miesięcy od ostatniego startu w innej federacji.
Chociaż muszę jeszcze dokładniej sprawdzić przepisy , bo może coś się zmieniło ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IV Mistrzostwa Polski Zachodniej w WL i Pompkach - 29.09.2018

Następny temat

Mistrzostwa Europy Weteranów w Trójboju Siłowym - 03-07.07 2018 Pilzen-Czechy

WHEY premium