SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Oyama Karate (juniorka) w Słupsku :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka all,
Dzisiaj ide na zawody o 16 i zdam relacje co i jak... poza tym zobacze w koncu jakas walke live

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thx ModyKatowy tez dostales SOGacza ... a co do karateki.. no coz fajnie ma chlopak z glowa i tyle...
P.S. Karateka ktory odcinek pokemonow juz obejrzales ??

Z cyklu "ciekawostki dropsa "

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=38403&forum_id=20&Topic_Title=&forum_title=Mieszane sztuki walki - MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda ze mnie tam dzisiaj nie ma hehe

"Czytanie gazet należy zaczynać od działu sportowego. Wiadomości sportowe odnotowują sukcesy ludzi, pierwsze stronice - porażki ludzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Oyama karate nie ma Mistrzostw Polski -jedynie może to byc turniej wewnętrzyn.Nazwa MP jest zastreżona dla Polskich Związkuów Sportowych ( zapraszam do lektury ministerialnej ).I prosze nie robic wody z mózgu!!!!(Tym bardziej ,że staruje tam tyle osób co jest medali do rozdania nie licząc,że jest tam około 15 klubów).Ostatnio byłe na jednym z turniejów innegostylu karate ,gdzie uczestniczyło około 300 zawodników z 26 klubów , więc jak się to ma do tzw. mp oyama.Czy ktos to wyjaśni!

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hie hie... brechowe z tych karatekow mialem straszne... Zawody odbywaly sie w semi-contact, czyli nie mozna bylo stosowac uderzen piesciami na glowe. Podobala mi sie tylko jedna walka (pomiedzy klientem z Katowic, a murzynem chyba z Jeleniej Gory). Przede wszystkim zas zwracalem szczegolna uwage (chyba wiecej patrzylem na jej... niz na walki) na pania trener z Katowic (no laska niesamowita byla). Najwiecej tytulow zdobyla ekipa z Katowic, Slupsk chyba byl drugi ... Nie lubie za bardzo zawodow w semi-contact, wole full'a (bo az sie czasami prosi zeby goscia w klipe walnac ...

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIRUS-ile było klubów i zawodników oraz konkurecji do rozegrania na tym turnieju

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm zawodnikow dokladnie nie wiem (po przyszedlem tylko na finaly... ale ok 200 chyba bylo) Kluby: Katowice, Słupsk, Jelenia Góra, Wałbrzych (i chyba to wszystko)

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe karateka jakby mialo startowac tylu zawodnikow co jest medali do rozdania to nie bylo by mowy o zadnych zawodach, a o tych mistrzostwach polski to daj sobie siana czlowieku bo smieszny jestes

"Czytanie gazet należy zaczynać od działu sportowego. Wiadomości sportowe odnotowują sukcesy ludzi, pierwsze stronice - porażki ludzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem śmieszny tylko umiem liczyć.Ostatnio przeliczyłem ilośc zawodników z medalami dp rozdania na turnieju o tzw nazwie mistrzostwa polski i przelicznik był żenujący!

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4499
Co do tej laski to znam ja zazywa sie Agata Walaszczyk i ma 18 lat a co do katowic to w klasyfikacji druzynowej mieli 2 miejsce(klub goliat).A zawodnikow bylo najwyzej 80,kazda ekipa wystawiala ok 10 zawodnikow.

"W każdej namiętnej pogoni,sama pogoń liczy sie bardziej niż jej obiekt

"Prawda nie ma ścieżki.Prawda żyje,zatem zmienia się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli tak było to znaczy ,że w tych pseudo mistrzostwach polski starowało aż 8-9 klubów, no oyama się rozwija-
PS a jakie konkurencje sie tam odbywały i jaki był podział wagowy,-

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
The one startowales w tych mistrzostwach ???? (jezeli tak to opisz swoj wyglad bo moze cie widzialem, a moze ty mnie opis: duzy facet, sciety krotko, w puchowce... na pewno wyroznialem sie z publicznosci )

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym s.u.k.i.n.s.y.n.e.m w tej dolinie!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezpłatne mini seminarium

Następny temat

Oznaczanie stopni w kickboxingu

WHEY premium