SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski ju-jitsu 2003

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
05.04.2003 w miejscowości Kobyłka pod Warszawą odbyły się Mistrzostwa Polski w ju-jitsu. Czy ktoś z Was był na tych zawodach? Może ktoś umieści tutaj małą relację, jakieś fotki?
Ja wiem tylko tyle , że berserkerzy ze Szczecina przywieźli 2 złote i jeden srebny medal( Gratulacje!!!)

Pozdrawiam

Grappling

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2642
Pomylka 3 medale zdobyl.... ;)
No to Ty byles ten lekki ;)
Szkoda ze nie byliscie teraz zawsze co wiecej zawodnikow i dobrych to poziom wzrasta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
jak wywołam i dorwe jakiś skaner to może wrzuce kilka fotek, tyle że mogą nie być najleprzej jakośći. Gratulacje dla ekipy ze Szczecina, nie widziałem wszystkich walk, ale ten zawodnik co srebro zdobył to zdaje się parwie nokauta w finale zaliczył (jeżeli się myle to mnie poprawcie), ale walczył bardzo dzielnie i odważnie

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Tak tak.
3 zawodnikow Berserkers Team (Bjj) wzielo udzial w tych oficjalnych Mistrzostwach Polski sportowego JJ. Wynik mowi sam za siebie. Szczecin to najprawdopodobniej najsilniejszy klub Bjj w Polsce.
Wiecej na stronce klubowej Berserkerow: http://www.bjj.szczecin.max.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
a warszawa byla?

Przybyli ułani pod okienko kazdy czarną Beemką siódemką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Uczciwie powiem ze nikt z Wa-wy nie mowil nic na temat udzial w tych zawodach. Mieli calkiem niedawno seminarium z Soca i duzo z nich zostalo promowanych na wyzsze stopnie. Jezeli startowali to nie zajeli wysokich miejsc. Mowie o Bjj-Warszawa oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Natolin! Czekamy na fotki SOG!!!

A czy wie Ktoś kiedy i gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski w grapplingu?

Pozdrawiam!!!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
W grapplingu jako takowym to sie raczej nie odbeda. Hmm, jest wogule taka dyscyplina jak grappling ?
Sa za to zawody na b. wysokim poziomie jak Judo czy Zapasy, JJ ktore pokrywaja niektore rejony grapplingu w ktorych organizaowane sa Mistrzostwa Polski.
Najbardziej liberalne (acz z dopuszczeniem uderzania) pod wzgledem grapplingu sa zawody w Bytomiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Hast. Nie mówie o zapasach ,ani judo tylko o bjj ,ale w formule grapplingowej bez strzałów i ograniczonej stójce!!!
W Bytomiu kiedy mają się odbyć?
Może wystartują jacyś judocy z czarnych.:)


Pozdrawiam!!!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2642
Po pierwsze w Kobylce to nie byly Mistrzostwa Polski - mimo ze tak nazwane jako Otwarte Mistrzostwa Polski ale to nie ta ranga. Kiedys byl to Otwarte Mistrzostwa Szkol Ju-Jitsu w Polsce teraz jako ze wszyscy sobie robia MP to i tam nazwe zmieniono ale to zwykly turniej choc fakt ze czesto ma mocna obsade. Mistrzostwa Polski organizuje PZJJ i jeszcze nieoficjalne choc ktore wczesniej powstaly niz zwiazkowe - organizacja POJ.
Wlasnie w ta sobote na Hali sportowej w Piastowie odbywaja sie Mistrzostwa Polski w Jiujutsu POJ - bedzie JJ sportowe, samoobrona sportowai Grappling - podobno ma tez dojechac szczecin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
tak, z imprezy w Piastowie też będe miał kilka fotek. Fakt, faktem takie MP jak w Kobyłce to można sobie samemu zorganizować, zaprosić 5 klubów i nazwać Otwarte MP

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Nie wiem nie byłem ,nie wiem jakiej rangi były to zawody. Wiem tylko tyle , że były to Mistrzostwa Polski w sportowym ju-jitsu. Wracając do rangi zawodów Takie nazwisko jak Linke (Pozdrawiam!!!) mówi samo za siebie i choćby było 20 klubów to jeżeli są zawodnicy tego pokroju to nie mam pytań.



Pozdrawiam!!!

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poje*any koleś

Następny temat

Do specow od judo-prosba o pomoc

WHEY premium