SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski - przygotowania

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Witam
Przygotowuje się do Mistrzostw Polski w armwrestlingu i chciał bym żebyście mi poradzili bo czas nagli jakie produkty dodać do swojej diety
Wiem że powinienem jeść kwasy omega 3 i 7 (jem w tabletkach) dodatkowo dobrze jest wypić dziennie 2 łyżki oleju rzepakowego i żelatyna jest dobra na przyczepy (ale nie wiem jak ją spożywać bo jest nie do picia ) oraz produkty z dużą zawartością kolagenu (niestety nie mam pojęcia jakie to produkty ) i pyłek pszczeli (nie wiem jak powinienem go spożywać w jakich dawkach i porach dnia)
Następnym moim problemem jest dobór odżywek. Na siłownie chodzę już ponad półtora roku i przed zawodami chciał bym zapodać sobie kreatyne CM3 ponieważ brałem przedtem monohydrant ale mnie nie ruszało za bardzo (nie działa na mój organizm). Moje pytanie w zasadzie brzmi czy nie przeszedł bym po tym do wyższej kategorii bo wiem że mono zalewa wodą a nie wiem jak jest z jabłczanem bo nigdy nie brałem a jestem na pograniczu kategorii wagowych.

Z góry dzięki za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
CwaniakKOX
Na siłownie chodzę już ponad półtora roku i przed zawodami chciał bym zapodać sobie kreatyne CM3 ponieważ brałem przedtem monohydrant ale mnie nie ruszało za bardzo (nie działa na mój organizm). Moje pytanie w zasadzie brzmi czy nie przeszedł bym po tym do wyższej kategorii bo wiem że mono zalewa wodą a nie wiem jak jest z jabłczanem bo nigdy nie brałem a jestem na pograniczu kategorii wagowych.



Retencja wody po kreatynie to dawno już obalony mit. Było o tym wiele artykułów. Jeśli już występuje, to w bardzo minimalnych ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedziesz na MP do Grudziądza, a sprawiasz wrażenie początkującego... Z którego klubu jesteś?
Jaki efekt chciałbyś uzyskać w miesiąc suplementacji?
I myślę, że nie trafiłeś na kompetentne forum w związku z armwrestlingiem, a o istnieniu armpower.net chyba powinieneś wiedzieć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Wiem o armpower.net.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Chodze do Złotego Orła.
W zasadzie jestem początkujący bo kulturystyke uprawialem dosc dlugo i mam wystarczajaca wiedze zeby cwiczyc ale o armwrestlingu nigdy nie czytalem i robilem tylko to co kazal mi robic Glowinski i Jakubowski.
O diecie moja wiedza na temat przyczepow jest bliska 0 a co odzywki chcialem tanim kosztem wyrobic sile bez zalania sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28765
Idź do działu odżywianie, bo gdybyś trenował kulturystykę to o diecie i odżywkach miałbyś wiedzę, budowanie siły to też jeden z elementów kulturystyki. Przy długich i siłowych treningach niezbędne bcaa, glutamina, glukozamina i jej pochodne preparaty jeśli odczuwasz dyskomfort w stawach pracując na dużych obciążeniach, ale przede wszystkim zbilansowana dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja do tego myślę, że Artur, Piotr czy Kuba spokojnie pomogą Ci ułożyć suplementację. Jeśli chcesz wzmocnić siłę przed MP to już trochę za późno. Ewentualnie kup Mesomorph'a , bierz przed treningiem i trenuj więcej i ciężej. Do tego właśnie BCAA, choć miesiąc to już mało czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Glutamina i glukozamina to pic na wodę , szkoda pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba w sensie Bartek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glutamina i owszem, natomiast glukozamina stosowana długotrwale poprawia elastyczność bezsprzecznie, ale nic w miesiąc. Ale lepiej zaopatrzyć się w coś kompleksowego jak Animal Flex..
No a jak już boli, to Cissus z Fitmaxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Ale mi bardziej chodzi o diete niz suplementacje bo co do supli to wiem ze polecaja Argi Powerm, CM3, Glukozamine ale chodzilo mi o to czy po CM3 sie nie roztyje jak po mono bo przy monohydrancie sa duze retencje wody wiem ze przy jablczanie az takich nie ma ale zawsze chyba jakies tam sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
A glukozamina to aminocukier (cukier + aminokwas) z tego co sie orientuje. Nie zaleje sie po tym jak bd go przyjmowac. Cukrami z samych tabletek sie nie zaleje ale jak dodac do tego jeszcze cukry z diety to sie tego moze troche nazbierac a zalewac sie nie chce. Poza tym czytalem nawet na tym forum ze glukozamina to sciema i nie pomaga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XXXVI Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Lublin 02-04.03 2012 12r.

Następny temat

Wyciskanie 3 bojowe

WHEY premium