SFD.pl Inne dyscypliny

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Mistrzostwa Polski Juniorów Białystok 2010

Wysłana -
witam po dłuższej przerwie :)
poniżej zamieszczam filmiki z MPJ 2010 na razie wstawiam tylko 100m Finały A i B Mężczyzn i Kobiet

Kobiety Finał B

Kobiety Finał A

Mężczyźni Finał B

Mężczyźni Finał A

Mam nadzieje że nie macie zastrzeżeń co do jakości, chciałem je wstawić w 720p, ale nie wiedziałem jak.

PS. niedługo wstawię filmiki z innych konkurencji
Miłego oglądania

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zayebiscie
sog
Wysłana -
Zimniewicz widać lekko szaleje w tym sezonie ... ;)

Czekam na jego występ w Kanadzie.

A na marginesie wie dlaczego nie biegał 200 ?
Wysłana -
Dzień II

400m M Finał A

400m K Finał A

4x100m M najszybsze

400m ppł M Finał

dziś wieczorem chyba nie wstawię filmików z ostatniego dnia mistrzostw, gdyż startuję, ale postaram się zdobyć je od kolegów, którzy też kręcą (nastąpi to w przeciągu tygodnia)

Miłego oglądania!
Wysłana -
poza zasiegiem Juniorzy niz Seniorzy!
Wysłana -
Jak juniorzy będą z roku na rok robić widoczne progresy to mps mogą być na wysokim poziomie. ;)

Nosze duże nadzieje oczywiście w sprinterach może ktoś się zbliży do bariery 10.10 czy 10 sekund na 100 metrów no i 20 sekund na 200.. ;p
Wysłana -
ja to czekam az jakis Polak zlamie 10.0, ale to pewnie za dwie generacje dopingu
Wysłana -
Gdzie mozna znalesc zdjecia z MPJ?? wie ktos moze?
Wysłana -
niech najpierw jakiś biały złamie 10 sekund xd chociaż ostatni raz "prawie" był to polak :) zdjęcia? wystarczy poszukać na stronach wZLA :) a i na stronie PZLA pewnie niedługo będą
Wysłana -
Sorry bardzo Woronin miał 9.992 więc przepraszam bardzo jest poniżej 10 i jest to wynik polaka. Jakiś cep zaokrąglił do 10 i tak wyszło. ;)
Wysłana -
Sołtys - miejmy nadzieje, że taki Lemaitre się urodzi w Polsce. Co za juniora 10.04 będzie latał. ;D
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź