SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu - Katowice 13 - 20 maja 2017 r.

Wysłana -
Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu 2017 odbędą się w Katowicach! To już oficjalny komunikat. Mistrzostwa odbywać się będą na sześciu stołach a organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby uczestników.

Program zawodów:
13-15 maja – rejestracja i waga;
16 maja – walki juniorów i Masters na lewą rękę;
17 maja – walki juniorów i Masters na prawą rękę;
18 maja – zawody wśród niepełnosprawnych na prawą i lewą rękę;
19 maja – seniorzy na prawą rękę;
20 maja – seniorzy na lewą rękę.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Bedzie sie dzialo
Wysłana -
Prawdopodobniej szykuje się rekordowa liczba uczestników.
Wysłana -
Takze Grzesiu widzimy sie na zawodach moze Ci sie tak spodobaja , ze zmienisz dyscypline hihi
Wysłana -
Zmienić nie a może sekcję założyć mam taką możliwość.
Wysłana -
Hmmmm to musze porozmawiac z Toba o tym, temat dosyc ciekawy .
Wysłana -
goldberg1982 o ile coś kojarzę to chyba było coś w Będzinie kiedyś.
Wysłana -
Tak kiedys byl klub Ks 1- szego ale juz od paru lat przestal funkcjonowac , jedyny klub w okolicy to Tytan Jaworzno .
Wysłana -
No to trochę szkoda,
Wysłana -
Wiec Grzesiu zakladaj sekcję hihi
Wysłana -
Wyniki pierwszego dnia zawodów.
Junior Girls 45 kg Left
1 MUKHA , YULIIA - Ukraine

2 TUCHINA, RAILYA - Russia

3 GUR, MERVE - Turkey

4 KILIC, HANDE NUR - Turkey


Junior Girls 50 kg Left
1 GARANINA, KRISTINA - Russia

2 VARYCH, LESIA - Ukraine

3 JAWOSZEK, JULIA - Poland

4 DELLEKOGLU, GOKCENUR - Turkey

5 GENCAITE, GABIJA - Lithuania

6 SOJA, WERONIKA - Poland

7 NUTTOVA, NIKOLA - Slovakia

8 GUN, SUDE - Turkey

9 DURIANOVA, MARTINA - Slovakia

10 KOSTADINOVA, KATELINA - Bulgaria

11 ZAHORULKO , IRYNA - Ukraine


Junior Girls 55 kg Left
1 CELIK, DIDEM - Turkey

2 TIMEROVA, AMINA - Russia

3 TOCHYNSKA, YULIIA - Ukraine

4 KHUGAEVA, ZHANNA - Russia

5 JAKSTRAND, JULIA - Sweden

6 YILMAZ, SUKRIYE - Turkey

7 ROCKUTE, NEDA - Lithuania

8 RADZIK, KATARZYNA - Poland

9 GALLFY, ZSOFIA - Hungary

10 KERNOVA, LENKA - Slovakia

11 MALOWICKA, MAGDA - Poland


Junior Girls 60 kg Left
1 JANEHEIM, ELIN - Sweden

2 USATOVA, ELENA - Russia

3 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE - Turkey

4 SOJKOVA, MARTINA - Slovakia

5 KOZYRATSKA, VERONIKA - Ukraine

6 AJPEKOVA, BARBARA - Slovakia

7 LIPINSKA, KAROLINA - Poland

8 INAN, OZNUR - Turkey

9 VERBOCZKI, LUCA - Hungary

10 SZELIGA, ESTERA - Poland


Junior Girls 65 kg Left
1 FAZDALOVA, ADELIA - Russia

2 GUZZITAEVA, DIANA - Russia

3 MEMIS, GULISTAN - Turkey

4 MAVZER, SENA NUR - Turkey

5 RASLIKOVA, TEREZA - Slovakia

Junior Girls 70 kg Left
1 SHAFIGULLINA, ELMIRA - Russia

2 BAG, YETER - Turkey

3 GAVRILOVA, ANNA - Russia

4 OZALP, NADIDE EBRAR - Turkey





Junior Girls +70 kg Left



1 VAKONIC, MICHAELA - Slovakia

2 BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia

3 DOGUZOVA, MILENA - Russia

4 KULYK, RUSLANA - Ukraine

5 VALFRIDSSON, OLIVIA - Sweden

6 VOLKOVA, SOFIA - Russia

7 BOGA, MERVE - Turkey

8 TIREN, ECEM - Turkey

Junior Boys 50 kg Left
1 AIBAZOV, AKHMAT - Russia

2 YILMAZ, HILMI - Turkey

3 MAILASHVILI, OTAR - Georgia

4 CANKAYA, OSMAN YASIR - Turkey

5 ZAORSKI, DOMINIK - Poland

Junior Boys 55 kg Left
1 PAKLONSKI, ILYA - Belarus

2 BAYRAM BIL, EROL - Turkey

3 FARNIEV, EGOR - Russia

4 GVAMBERIDZE, GOGA - Georgia

5 CELEBI, m**** - Turkey

6 ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia

7 KUPCIKOVAS, VALTERIS - Lithuania

8 HEJCZYK, BARTOSZ - Poland

9 VLASOV, ALEKSANDR - Russia

Junior Boys 60 kg Left
1 NAFIKOV, ILGIZ - Russia

2 RADIONOV, ANDREI - Russia

3 KARAL, HASAN - Turkey

4 BUKIA , GULADY - Georgia

5 TURKOGLU, MEHMET ALI - Turkey

6 VELIKOV, LIUBOMIR - Bulgaria

7 KORGOL, DAMIAN - Poland

8 HONCHAR, VITALII - Ukraine

9 PEZAS, ERNESTAS - Lithuania

10 TIRKIA, BUBA - Georgia

11 CHORNYI, DENYS - Ukraine

12 NOWAK, KACPER - Poland

13 JEKABS, RUDZITIS - Latvia

Junior Boys 65 kg Left
1 MASIN, DMITRII - Russia

2 LOLISHVILI, MIKHEIL - Georgia

3 CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey

4 EKICI, ADEM - Turkey

5 FILIPPOV, PYLYP - Ukraine

6 CHUDIK, DAVID - Slovakia

7 KHABALOV, ARSEN - Russia

8 MORZYNIEC, PIOTR - Poland

9 NOZADZE, LUKA - Georgia

10 DUDEK, MATEUSZ - Poland

Junior Boys 70 kg Left
1 DIGUROV, SARMAT - Russia

2 RAHIMOV, EMIN - Azerbaijan

3 ZVIADAURI, TSOTNE - Georgia

4 CAGDAS, BARIS - Turkey

5 TRUTNEV, BOGDAN - Russia

6 SZYSZ, BARTEK - Poland

7 KUBACKA, PATRYK - Poland

8 ONDERKO, MAREK - Slovakia

9 MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden

10 OZTURK, BURAK - Turkey

Junior Boys 75 kg Left
1 ADAMOV, ADAM - Slovakia

2 MIKHAILOV, MAKSIM - Russia

3 CELES, PETER - Slovakia

4 MUHSIN, ERKAN - Bulgaria

5 TUDOR, ALIN - Romania

6 OZARACI, MERT - Turkey

7 KOUFIDAKIS, CHARALAMPOS - Greece

8 ILTER, MUHAMMED - Turkey

9 GURCHIANI, GIORGI - Georgia

10 RADBRING, LUKAS - Sweden

11 PEZAS, DEIVIDAS - Lithuania

12 BERNACKI, RAFAL - Poland

Junior Boys 80 kg Left
1 FERAD, ELBIN - Bulgaria

2 PETKUS, ROKAS - Lithuania

3 KUZMIN, ALEKSANDR - Russia

4 MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia

5 SOKOTUN, STANISLAV - Ukraine

6 PLIEV, DATRADZ - Russia

7 BAYRAM, SERKAN - Turkey

8 HOZDALA, MARTIN - Slovakia

9 PLAKSA, DAWID - Poland

10 DVORSCAK, JOZEF - Slovakia

11 GENEL, MUCAHIT - Turkey

Junior Boys +80 kg Left
1 IMERLISHVILI, VASO - Georgia

2 SERAFYN, TARAS - Ukraine

3 CELIK, ADEM - Turkey

4 GHISA, BOGDAN - Romania

5 ANDRASKO, RADOVAN - Slovakia

6 GUNEY, HIKMET - Turkey

7 SOKA, DOMINIK - Slovakia

8 NEMETH, LEVENTE - Hungary

9 PIERCHALA, TOBIASZ - Poland

10 DIMITROV , VESELIN - Bulgaria

11 ZUIKOV, DMITRII - Russia

Youth Women 50 kg Left
1 KORKMAZ, GULISTAN - Turkey

2 KHABIBULLINA, ALMIRA - Russia

3 YATSKEVICH, DARYA - Belarus

4 KHUBAEVA, DIANA - Russia

5 ZBOREK, MARIA - Poland





Youth Women 55 kg Left



1 SADOVNIKOVA, VALERIYA - Russia

2 ROMANOVA, ELENA - Russia

3 DEMENKO , LUDMYLA - Ukraine

4 MAGUSINOVA, KRISTINA - Slovakia

5 ALPTEKIN, TUGCE - Turkey

6 VOVK, LIUDMYLA - Ukraine





Youth Women 60 kg Left



1 TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus

2 ZORIANKINA, KSENIIA - Russia

3 HOROSHUN, SVETLANA - Russia

4 BARZSO, HENRIETTA - Hungary

5 BILGIC, GULHAN - Turkey

6 LITVINENKO, VALENTINA - Armenia

7 ROZHKO, VIKTORIIA - Ukraine

8 IWANCIO, ARLETA - Poland

9 HONCHAR, DIANA - Ukraine

10 PALITKINA, VERANIKA - Belarus

Youth Women 65 kg Left
1 SHULIKA , MARYNA - Ukraine

2 KARPOVA, ANASTASIIA - Russia

3 LAZARI, MIHAELA - Moldova

4 IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia

5 LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia

6 BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania

7 SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey

Youth Women 70 kg Left
1 NORELIUS, TOVE - Sweden

2 SKYRDA, KSENIIA - Ukraine

3 TAZETDINOVA, ELVIRA - Russia

Youth Women +70 kg Left
1 OTAROVA, NADIRA - Russia

2 NOVIKOVA, TATIANA - Russia

3 SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA - Ukraine

4 DAMAR, AYSU - Turkey

5 DEMIRHAN, CILEM - Turkey

Youth Men 55 kg Left
1 BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia

2 DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia

3 MEBONIA, GIORGI - Georgia

4 TALHA AY, ENES - Turkey

Youth Men 60 kg Left
1 ALBAS, EMRE - Turkey

2 ICHKITI, VALIKO - Georgia

3 VAKILOV, NEMAT - Azerbaijan

4 KODUA, GIGA - Georgia

5 MAKEDONSKYI, OLEKSANDR - Ukraine

6 KARAKOTOV, AHMAT - Russia

7 SHASHOV, ALEKSEI - Russia

8 KURT, AHMET BERKAY - Turkey

9 STAYKOV, MITKO - Bulgaria

10 EKBACK, SIMON - Sweden

Youth Men 65 kg Left
1 AMANLI, HUSEYN - Azerbaijan

2 ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia

3 RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan

4 ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia

5 GABOR, JAN - Slovakia

6 BIEGA, DAMIAN - Poland

7 KALENDER, AHMET - Turkey

8 KWAPISZ, TOMASZ - Poland

9 TANDERYD, JONATHAN - Sweden

Youth Men 70 kg Left
1 ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia

2 MATIASH , DENYS - Ukraine

3 KAZIEV, OLEG - Russia

4 UZUL, MUHAMMET - Turkey

5 TER-BALYAN, VAGAN - Russia

6 NATSVLISHVILI, TENGIZI - Georgia

7 ATHANASIADIS, ALEXIOS - Greece

8 LOCZI, JANOS - Hungary

9 LICUT, MARIUS - Romania

10 TUDOREAN, OLEG - Moldova

11 TANKA, ROBERT - Hungary

12 KRUPA, ARTUR - Poland

13 ZAWICKI, LUKASZ - Poland

Youth Men 75 kg Left
1 ONIANI, BETKILI - Georgia

2 VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia

3 LABADZE, VAKHTANG - Georgia

4 VIARENICH, IVAN - Belarus

5 MANTYKA , ROMAN - Ukraine

6 KUTATELADZE, VIACHESLAV - Russia

7 SUBACIUS, AURIMAS - Lithuania

8 HAKTANKACMAZ, IBRAHIM - Turkey

9 KACZOROWSKI, MICHAL - Poland

10 BIEGA, ADRIAN - Poland

11 TRIPLAT, PETAR - Croatia

12 ATILI, YASIN KUBILAY - Turkey

13 OTCHIK, SERGEY - Russia

Youth Men 80 kg Left
1 CHALIUK, DMYTRO - Ukraine

2 BROIANI, MERALI - Georgia

3 BALCHUGOV, MAKSIM - Russia

4 SOSEV, IVAN - Moldova

5 BELIUSEV, KIRILL - Russia

6 ANTTILA, TONI - Sweden

7 EMERICI, MAREK - Slovakia

8 SZTANEK, SANDOR - Hungary

9 SMALCERZ, SZYMON - Poland

Youth Men 85 kg Left
1 GIGAURI, TORNIKE - Georgia

2 SEREDA, ARTEM - Ukraine

3 KURGINIAN, DAVID - Russia

4 BEVZA, ALEKSANDR - Russia

5 KOCAK, OGUZHAN - Turkey

6 HRIC, OLIVER - Slovakia

7 RACZKA, PATRYK - Poland

8 KHUDOIAR, KOSTIANTYN - Ukraine

9 MARKOIDZE, GIA - Georgia

10 JONSSON, ALEXANDER - Sweden

11 DEMIRTAS, YUNUS – Turkey

Youth Men 90 kg Left
1 GASSIEV, SOSLAN - Russia

2 BUBENKO, ELDAR - Russia

3 KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine

4 TEDORADZE, DAVIT - Georgia

5 SYDORCHUK, VASYL - Ukraine

6 ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece

7 GIRSKIS, OSVALDAS - Lithuania

8 GNYSINSKI, RADOSLAW - Poland

9 BUTMALAI, VICTOR - Moldova

10 SZAKALAS, SZILARD - Hungary

11 NAMAL, ATAKAN MERT - Turkey

12 POTRYKUS, BLAZEJ - Poland

13 GODERDZISHVILI, AKAKI - Georgia

Youth Men +90 kg Left
1 MADOYAN, DAVIT - Armenia

2 BAGAEV, ZAKHAR - Russia

3 VACULOVIC, VACLAV - Czech Republic

4 DEMIRER, ALI - Turkey

5 GOLIAN, MICHAL - Slovakia

6 BRAK, JAKUB - Poland

7 WEHRLE, MARTIN - Switzerland

8 ARABULI, DAVITI - Georgia

9 NAGY, MARTON - Hungary

10 FRACKOWIAK, MATEUSZ - Poland

11 SUSLU, DOGUS - Turkey

12 SHARAFUTDINOV, DAMIR - Russia

Master Women 60 kg Left
1 KARHOPOLTSEVA, VIKTORIIA - Ukraine

2 LESKOVA, NATALIA - Russia

3 SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus

4 LUNDBERG, LISA – Sweden

Master Women 70 kg Left
1 WAWRZYNIAK, MARLENA - Poland

2 HADZIEVA, LADA - Bulgaria

3 LAITURI, PIRJO - Sweden

Master Women 80 kg Left
1 ZANKO, LILIYA - Ukraine

2 GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia

3 KATTSTROM, CAMILLA - Sweden

4 ALVELAND, VIKTORIA - Sweden

5 GORZYNSKA, AGY - England

Master Women +80 kg Left
1 DIACHENKO, OKSANA - Ukraine

2 GRONLUND, ANNA - Sweden

Master Men 70 kg Left
1 VIBLIANI, JAMBULI - Georgia

2 GARCIA, ARMANDO - Spain

3 MEDVEDSKY, ROMAN - Israel

4 ARSLAN, LEVENT - Turkey

5 HELYES, CSABA - Hungary

6 TRYBUS, RADOSLAW - Poland

7 MARTINYUK, NIKOLAI - Russia

8 PLETIN , OLEH - Ukraine

9 MAAS, HENRICUS - Netherlands

10 OGUZ, CETIN - Turkey

11 KOLLAR, CSABA - Hungary

12 GAVASHELI, IGOR - Russia

Master Men 80 kg Left
1 ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia

2 CHODYNA, MARIUSZ - Poland

3 LASKOWSKI, MARCIN - Poland

4 STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine

5 KONYA, LAJOS - Hungary

6 ATLASKIN, ALEKSEI - Russia

7 SEVGIOGLU, TAHIR - Turkey

8 KILIC, YENAL - Turkey

9 VALYI, IMRE - Hungary

10 KUUKASJARVI, JANI-MARKUS - Finland

11 PAAKKANEN, KAI - Finland

Master Men 90 kg Left
1 TKACHUK, OLEKSANDR - Ukraine

2 KOHO, JAMI - Finland

3 TSITSISHVILI, ALEKSANDR - Russia

4 KWIATKOWSKI, JERZY - Poland

5 DOBREAN, DINU - Romania

6 RYNDIUK, VIKTOR - Ukraine

7 STEFANIAK, TOMASZ - Poland

8 KARLSSON, PETER - Sweden

9 KELEMEN, LASZLO - Hungar

Master Men 100 kg Left



1 KHRAMTSOV, EDUARD - Russia

2 SVENSSON, STEFAN - Sweden

3 MIX, ATTILA - Hungary

4 YEUTUKHOVICH, BARYS - Netherlands

5 MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

6 LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine

7 BOGDAN, ROBERT - Hungary

8 DAMAR, ERKAN - Turkey

9 GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland

10 SURMANN, KLAUS - Germany

11 SZYMKIEWICZ, DANIEL - Poland

12 SHTANKEVYCH, GENNADII - Ukraine

Master Men +100 kg Left
1 MELENTEV, OLEG - Russia

2 KUEHN, OLIVER - Germany

3 TESARIK, DUSAN - Czech Republic

4 CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS - Cyprus

5 KARACA, RESAT - Turkey

6 OPREA, LILIAN - Moldova

7 GABRIELYAN, ARSEN - Armenia

8 GLOWACKI, SLAWOMIR - Poland

9 HERTMANOWSKI, MIROSLAW - Poland

10 GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria

11 AYDOGAN, CENGIZ - Turkey

Grand Master Women Left
1 GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Cyprus

2 TURZYNIECKA, SONIA - Poland

3 BOLLOK, AGNES - Hungary

Grand Master Men 75 kg Left
1 ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia

2 BAUMANN, JUERGEN - Germany

3 GALIULLIN, RAVIL - Russia

4 SAKERIS, RIMANTAS - Lithuania

Grand Master Men 90 kg Left
1 PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania

2 MANTOG, AUGUSTIN - Romania

3 WALESKO, WOJCIECH - Poland

4 VALDIS, MEDNIS - Latvia

5 MITCHELL, PAUL - England

6 HOLMSTROM, OLA - Sweden

7 ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria

Grand Master Men 100 kg Left
1 MANIADAKIS, MICHAIL - Cyprus

2 SHESHIN, MIKHAIL - Russia

3 YAKUP , GIN - Turkey

4 MOKESCH, ROBERT - Austria

5 IVANOV, LYUBEN - Bulgaria

Grand Master Men +100 kg Left
1 SOROKIN, YURII - Russia

2 SOROKA, SERGEY - Russia

3 BAKA, PAVOL - Slovakia

4 KASKA, MEHMET - Turkey

5 GRALAK, STANISLAW – Poland

Senior Grand Master 75 kg Left
1 ZAYTSEV, VICTOR - Russia

2 PODGORSKI, WIESLAW - Poland

3 KOVACS, PETER PEPE - Hungary

Senior Grand Master 90 kg Left
1 CARLOGANU, MIRCEA - Romania

2 SZILAGY, SANDOR - Germany

3 HYMER, ANDRZEJ - Poland

4 WEDROWSKI, JOZEF - Poland

Senior Grand Master 100 kg Left
1 STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic

2 JONSSON, JONNY - Sweden

3 FILIKIDIS, PANTELIS – Greece

Senior Grand Master +100 kg Left
1 GURBANOV, MINABADDIN - Azerbaijan

2 KROLIK, KONSTANTY - Poland

3 HOLLANDI, PAL - Hungary



Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź