SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy Siatkarek 2007

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8417

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
W czwartek rozpoczynają się ME siatkarek.

Pierwszy mecz w mistrzostwach Europy (20-30 września, Belgia, Luksemburg) polskie siatkarki rozegrają w piątek w Hiszpanią (początek 20.00). W grupie B spotkają się jeszcze z Czechami i Bułgarią

Po trzy najlepsze zespoły z każdej z czterech grup awansują do drugiej fazy mistrzostw.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Jutrzejsze mecze:

20.09 15:00 Charleroi (BEL)
A Azerbejdżan Białoruś -:-
15:00 Hasselt (BEL)
D Słowacja Serbia -:-
17:30 Hasselt (BEL)
B Hiszpania Bułgaria -:-
17:30 Charleroi (BEL)
C Rosja Chorwacja -:-
20:00 Charleroi (BEL)
A Niemcy Włochy -:-
20:30 Hasselt (BEL)
D Holandia Belgia -:-

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-09-19 15:39:45

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Mecze transmitować będzie TVP 1 i TVP SPORT.

W czwartek rozpoczynają się mistrzostwa Europy siatkarek, które odbywać się będą w halach w Belgii i Luksemburgu. Polki, triumfatorki dwóch ostatnich mistrzostw Starego Kontynentu, do rywalizacji przystąpią w piątek.
Tylko miejsce na podium gwarantuje awans do Pucharu Świata i mniej wyboistą – niż mają nasi siatkarze – drogę do igrzysk w Pekinie.

- Ludzie mówią, że budujemy się od nowa. Ale jest wśród nas kilka takich, które przez lata się ograły. Mam nadzieję, że to zaprocentuje. Zagramy bez lęku, bez obaw, bez stresu. Chciałabym, żebyśmy znów czuły się silne w Europie - zapowiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata, która w porównaniu do poprzednich imprez będzie grać jako atakująca, a nie jako środkowa.
- Widzę u siebie potencjał. Mam w sobie tyle energii i chciałbym ja wykorzystać w ataku. To chyba bardziej pasuje do mojego charakteru. Nie żałuję swojej decyzji. Cieszę się, że mam odwagę życiową - dodała.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
złoto w europie mamy na wyłącznosc od 4 latach i tak pozostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jestem dobrej myśli. Ostatnio siatkarze i siatkarki grali dobrze na zmianę, więc po nieudanych mistrzostwach w Rosji, czas na medal naszych Złotek.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Ankietę dodam przed półfinałami, żeby mnie nikt nie posadził że Mistrzyń Europy nie dałem (Black )

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Przecież i tak wygrają Polki.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
U mężczyzn też takie głosy słyszałem a tu... niespodzianka, co nie oznacza że nie wieżę w nasze Złotka, a najbardziej w ....

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193



nie bójmy sie tego powiedziec, liczymy na Kasie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
zgadłeś , Black zdecydowanie za długo się zastanawiałeś, kolega Cie wyprzedził

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Bo ja wierzę w Gosię Glinkę.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CANE CREEK CLOUD NINE-AIR <-co sądzicie o tej firmie?

Następny temat

coś na wytrzymałość <400m>

WHEY premium