SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy GPC - 24.06 - 1.07.2017 Biała Podlaska

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wyniki 1.07.2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Pamiątkowe zdjęcie części składu sędziowskiego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
jeszcze jedno z sędziami


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Niektóre wyniki mega aź trudno uwierzyć ale średnia hmm dyskusyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Jedyna rzecz która mnie się nie podoba , to niektóre kategorie wiekowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 755
Brak medali/pucharów wgl dekoracji za pierwsze miejsca w kategoriach wagowych bez podziału na wiek.. brak medali o kolorze srebra oraz brązu ( każdy dostawał złoty medal, nawet jeśli zajął 3miejsce).. to tylko pare z minusów tych zawodów. Plusem jest to że zawodników było bardzo dużo, poziom dosyć wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Myślę że jednokolorowe medale to nie taki wielki problem....
A brak dekoracji można wytłumaczyć bardzo dużą ilością kategorii wagowych / wiekowych...

Tak jak napisałeś , wygląda że poziom przynajmniej w niektórych kategoriach był wysoki...ale było też bardzo dużo kategorii w których było od 1 do 3 zawodników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Niemniej dobrze ,ze ktoś się wogole TS interesuje. Kilka lat temu słyszałem tylko o IPF a teraz coraz więcej zawodów i zawodników różnych federacji. Generalnie pomijając nawet kwestie samych zawodów TS cz W to widząc po silowniach, ze same boje stają się coraz bardziej popularne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 755
Dla mnie wręczenie każdemu zawodnikowi takiego samego koloru medalu jest olewaniem startujacego.. jeden wyciśnie 190kg drugi w jego kat. 130kg i obydwaj maja dostać taki sam medal ??? No przepraszam.... nie na darmo płace za wpisowe grube pieniądze. Jeśli chodzi o puchary za kategorie wagowe open, dla mnie powinny być na każdych zawodach, a szczegolnie na mistrzostwach Europy czy świata... rzadko kiedy w kategorii nie startuja 3 osoby.. Wiec nie widzę problemu kupić dodatkowych pucharów.. kupując hurtem napewno taniej zapłacą i zostanie im i tak dużo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
No cóz kwestia punktu widzenia....dla mnie kolor medalu jest bez znaczenia , tym bardziej że jak popatrzę na moją galerię medali to po tylu latach niekótrych nie można rozpoznać jakiego są koloru.

A puchary powinny być wręczane na zawodach noszących nazwę PUCHAR POLSKI lub EUROPY , na zawodach noszących inną nazwę oraz rangę tylko medal i dyplom...wszystko więcej jest już ekstra.
Ja do tego już przywykłem i nigdy nie liczę na więcej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Włoch WPA - 23.04.2017 SYCYLIA

Następny temat

PP SŁUŻB MUNDUROWYCH,XIII OTWARTE MISTRZOSTWA DZIERŻONIOWA w WL - 20 MAJA

WHEY premium