Szacuny
13
Napisanych postów
5734
Wiek
20 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
98631
20 - 21 listopada - Eliminacje
24 - 25 listopada - Finał 12 zawodników
Zydrunas Savickas - Litwa
Michail Kokylaev - Rosja
Vasyl Virastyuk - Ukraina
Andrus Muramets - Estonia
Saulius Brusaukas - Litwa
Travis Ortmayer - USA
Igor Pedan - Rosja
Vidas Blekaitas- Litwa
Robert Szczepanski - Polska Ervin Katona - Serbia
Jani Ilikainen - Finlandia
Derek Poundstone- USA
Geoff Dolan - Kanada
Georg Ögmundsson - Islandia
Tomi Lotta - Finlandia
Jarno Hams - Holandia
Oli Thompson - Wielka Brytania
Benidikt Magnússon - Islandia
Etienne Smit - South Africa
Anders Johanson - Szwecja
Steve MacDonald - USA
Agris Kazelniks - Łotwa
Bernd Kershbaumer - Austria
Stefán Solvi Pétursson - Island
Eliminacje:
Heats: Will include 5 disciplines from the following list of 7:
1. Log Lift; reps, 125kg
2. Deadlift/Appolon Axle; reps, 320kg
3. Ingot Overhead; max weight
4. Farmers Walk: time, 125kg, 75m
5. Shield Carry for Distance; 182.5kg
6. Atlas Stones; 140, 150, 160, 170, 180kg
7. Ingot Loading
Finals: Will include 8 disciplines from the following list of 10:
1. Log Lift; max weight
2. Deadlift/Giant Barbell; reps, 320kg
3. Farmer’s Walk; time, 160kg, 50m
4. Conan’s Wheel
5. Yoke; time, 410kg, 35m
6. Wheel Barrow; time
7. Atlas Stones; 140, 150, 160,170, 180kg
8. Shield Walk for Distance; 182.5kg
9. Deadlift Hold
10. Tire Flip
Szacuny
7
Napisanych postów
1260
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
17192
jakby nie patrzec, najlepiejby bylo(bede gdybal) gdyby Ifsa z WSM sie polaczyly, to samo jest w Naszym krajowym strongman-ie ciekawe czy jest taka mozliwosc, zeby wszyscy byli w jednej federacji...obawiam sie ze niestety nie...
Szacuny
0
Napisanych postów
41
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
540
Robert dziś o 7 rano wyleciał do Islandii.
Ogólnie czuje się dobrze, tylko trochę przeziębienie go wzięło. Jest dobrze przygotowany i mam nadzieję, że zajmie miejsce w czołówce!!!
Szacuny
13
Napisanych postów
5734
Wiek
20 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
98631
Podział na koszyki
Będą 3 grupy eliminacyjne z rostawionamymi odpowiednio Zydrunas Savickas, Mikhail Koklyaev i Vasyl Virastyuk
reszta podzielona na koszyki do losowania
1. Muramets, Kazelniks, Dolan
2. Ortmayer, McDonald, Best
3. three Icelanders (Islandczycy)
4. Blekaitis, Schepanski, Brusokas
5. Lotta, Hams, Ilikainen
6. Katona, Thompson, Pedan
7. Smit, Johanson, Kershbau
Konkurencje eliminacyjne:
Heat 1
1. Deadlift/Apollon Axle; reps, 320 kg
2.Block lift Overhead
3. Farmers Walk: time, 125 kg, 75 meters
4. Shield Carry for Distance; 182.5 kg
5. Medley, Tire Flip + Block Loading
Szacuny
13
Napisanych postów
5734
Wiek
20 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
98631
Idioci ci organizatorzy własnie sie dowiedziałem ze eliminacje ida po kolei kazda grupa skończyły sie dopiero eliminacje w grupie pierwszej tak ze zanim do 3 dojdzie pewnie bedzie świtało albo dopiero jutro ?. Chociarz na Islandii to teraz noc polarna chyba ? Myślałem że bedzie to normalnie rozgrywane kazda grupa równoczesnie przez dwa dni a wychodzi na to ze pewnie grupa dróga jutro rano a trzecia po połódniu
Z pierwszej grupy zakwalikfikowali się
The qualifiers are:
1. Michail Kokylaev of Russia with 31.5 points
2. Benedikt Magnusson of Iceland with 26.5 points
3. Saulius Brusaukas of Lithuania with 23 points
4. Nick Best of the USA with 22 points
edit: Rozgrywaja to jednak dziś chyba i 3 grupe w nocy zrobia z drógiej zakwalifikowali się do finału