SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mishka - Niech moc bedzie ze mną !!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
W koncu i na mnie przyszla kolej, podczytuje Wasze dzienniki treningowe od jakiegos czasu czuje sie zmotywowana do walki o lepszy wyglad!
Wiek :26
Waga :59kg
Wzrost :161 cm
Obwód w biuście(1) :91
Obwód pod biustem :79
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):72
Obwód na wysokości pępka :80
Obwód bioder (3):86
Obwód uda w najszerszym miejscu:53
Obwód łydki :36
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz :brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)glownie silownia ok 3-4 razyw tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: platki owsiane, jajko jakis owoc
Co lubisz jeść na obiad :mieso raczej chude do tego jakis ryz,makaron, surowka
Co jako przekąskę :serek wiejski
Co jako deser :owoc
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia:ogolnie dobry
czy regularnie miesiączkujesz:tak
czy bierzesz tabletki hormonalne:tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: silownia ewnetualnie bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : poza witaminami, czy tabletkami w stylu skrzypowita to nic
Stosowane wcześniej diety : 1200, bardzo dawno temy nawet 1000 kcal to byly czasy licealne kiedy zeszlam do wagi 45 kg i wygladalam koszmarnie!! od dluzszego czasy staram sie zeby moja dieta byla zbilansowana. Od okolo 6 miesiecy pod wplywem czytanie dziennikow naprawde staram sie zeby ta moja dieta wygladala w porzadku w miare mozliwosci w kazdym posilku jadam bialko, odrzucilam slodycze jedynie co to najwiekszy problem mam ze zrezygnowaniem z alkoholu to bedzie duzy wyzwanie.

Od ok roku regularnie chodze na silownie na poczatku byly to chaotyczne treningi, skakalam od maszyny do maszyny, duzo biegalam na biezni, pozniej zaczelam cwiczyc wg planu na silownie dla poczatkujacych lajdies wtedy oswoilam sie z silownia i zaczelam naprawde sumiennie cwiczyc, nastepnie cwiczylam wg treningu nr 1 FBW by Obliques pozniej trening nr 2. Nie ukrywam ze pilnowanie diety plus te treningi naprawde zmienily wyglad mojego ciala wprawdzie waga niewiele sie zmienila ale jakosciowo jest lepiej. Problem w tym ze od dluzszego czasu nastapila stangnacja i mimo treningow nic sie nie zmienia stad moja obecnosci tutaj, zakladam ze pewnie w duzej mierze to wszystko problem diety.

Teraz zamierzam robic trening ktory podejrzalam u Mali:

Dzień 1
1. Przysiad 5x 6-8, 2 min
2. Przysiad przedni 5x 6-8, 2 min
3a. Suwnica nogi wąsko 4x 8-10
3b. Przysiad bułgarski 4x 8-10, 2 min
4a. Przekładanie piłki pomiędzy nogami a rękami 3x max (filmik)
4b. Spięcia brzucha na piłce (tylko dolna część kręgosłupa leży na piłce, zadek nie ) 3x max
4c. Turlanie piłki pod siebie (filmik) 3x max, 1min
5. Aero 30 min (orbi lub marsz na bieżni na maksymalnym nachyleniu)

Dzień 2
1. Ściąganie drążka szeroko do klatki 5x 5-8, 2 min
2. Wiosło sztangą 5x 5-8, 2 min
3a. Wyciskanie sztangielek na skosie 4x 8-10
3b. Przyciąganie wyciągu dolnego do brzucha 4x 8-10, 2 min
4a.. Francuz ze sztangą leżąc 3x 10-12
4b Uginanie ramion ze sztangą 3x 10-12, 1min
5. Aero 30 min (orbi lub marsz na bieżni na maksymalnym nachyleniu)


Dzień 3.
1. RDL 5x 6-8, 2 min
2. MC sumo 5x 6-8, 2 min
3a Suwnica nogi wysoko i szeroko 4x 8-10
3b. Wypady dalekie 4x 8-10, 2 min
4. Uginanie leżąc 3x 15-20, 1min
5a-5c: brzuch tak jak w dniu 1
6. Podciąganie z gumą 1x max
7. Aero 30 min (orbi lub marsz na bieżni na maksymalnym nachyleniu)


Dzień 4
1. Wyciskanie stojąc 5x 6-8, 2 min
2. Podciąganie na gumie 5x max, 2 min
3a. Wznosy bokiem 4x 8-10
3b. Ściąganie drążka szeroko do klatki 4x 8-10, 2 min
4a. Francuz siedząc oburącz 3x 10-12
4b. Uginanie ramion z hantlami ze skrętem 3x 10-12, 1min
5. Aero 30 min (orbi lub marsz na bieżni na maksymalnym nachyleniu)

Jesli chodzi o dietke to planuje ok 1800 kcal BTW 120/150 i reszta tluszcze.
Z tym bede miec najwiekszy problem bo nidgy nie rozpisywalam tak dokladnie diety wiec w tym zakresie jestem przygotowana na krytyke!
Moje zdjecia ponizej, przykladowy jadlospis wrzuce pozniej.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wklej jeszcze przykładowy dzienny jadłospis - najlepiej wklep go do dziennika na potreningu.pl i daj tu zrzut.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Dzisiaj dzien bez treningu bo jestem po chorobie wlasciwie dzisiaj nadal na l4 jutro jak tylko bede sie dobrze czuc to bedzie trening :)

Jesli chodzi o moje cele to przede wszystkim redukcjca i budowa miesni jakos powoli to mam nadzieje pojdzie do przodu :)

Wklejam rozpiske dzisiejszego jadlospisu z tego co wiem to poza marchewka raczej warzywa mozna w nieograniczonej ilosci wiec ich nie dodawalam.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
I treningu nie bylo :/ siedzialam w pracy 12h :/ a ze mam prace typowo umyslowa to po tylu godzinach czuje sie totalnie padnieta.
Mam nadzieje ze jutro moze po 10h wyjde z pracy to na trening jakis zdaze :)
Jedyny ruch to 30 min marszu szybkim krokiem rano do pracy.
Moja dzisiejsza miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Dzisiaj wreszcie udalo mi sie pojsc na trening!! po prawie dwutygodniowej przerwie wiec bylo mega ciezko!!

Zaczelam tradycyjnie od 10min rozgrzewki
pozniej trening z pierwszego dnia na aeroby niestety braklo sil tlumacze sie oslabieniem pochorobowym ale nastepny trening bedzie lepszy!!
I jadlospis na dzis troche sporo mi tego wyszlo jakos martwi mnie ze mam takie skorki raz duzo wegli raz malo a wiecej tluszczu czy ktos moglby mi cos doradzic?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Układaj dzień wcześniej miskę i trzymaj jeden rozkład to jedyny sposób by ci nie "skakały" wartości Jesteśmy z tej samej kategorii wagowej. Powodzenia Dobry start

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trzymaj 1700kcal i 130g biaka tluszcze 60g reszta w
no i trening, widac ze brak ci ciagle doswiadczenia w treningach silowych mimo, ze jak piszesz masz za soba AiB itd.. tylko nieprzypilnowane, de facto robisz 1/4 tego treningu reszta to machanie
jest to dosc trudny trening i musisz miec wyczucie ciezarow i doswiadczenie by go robic, uwazam ze powinas siegnac po co bardziej na twoim poziomie.
jakie bledy robisz:
przede wszytskim dobor ciezarow, masz je zanizone, nie panujesz nad progresja, wyraznie ja naduzywasz
chcialabym zobaczyc tez twoje filmiki z MC i przysiadu przede wszytskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Ok bede sie bardziej starac zeby miska byla idealna!! Bede planowac wczesniej :)

A co do treningu czy powinnam go zmienic na jakis inny fbw ktorego jeszcze nie robilam czy moze wrocic do tego pierwszego zeby pod Waszym czujnym okiem pilnowac wszystkiego jak nalezy? Filmiki postaram sie przeslac jak

Zmieniony przez - mishka w dniu 2013-01-10 09:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Tyłek trzeba rozbudować bo po redukcji nic z niego nie zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zrób Ai B i pokaz jak pracujesz, ale nie od poczatku po prostu 3serie po 10-12 i pokza jak ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Dobra to wieczorem rozpisze sobie jeszcze raz ten trening bo nie pamietam i biore sie do roboty nie ma na co czekac!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

malgo421/DT

Następny temat

puma_ - próbuje coś ugrać na siłowni.

WHEY premium