SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miostatyna a e fajki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Ćwicze regularnie od roku, i odkad cwicze i jeszcze wczesniej pale dosyc duzo e fajke. Z nikotyna, nie zerowki. Zwyklych fajek nie palilem od dawien dawna az do soboty, kupilem sobie paczkę, ale po artykule o tej miostatynie sie jej pozbylem. Tylko czy e fajki maja taki sam wplyw na jej podwyzszony poziom? Czy tylko zwykle? Ktos jest w temacie? Urosl bym wiecej gdybym nie palil od poczatku? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Chodzi mi o to ze mam zaplanowane 5x8 ale zrobie przerwy z trzymaniem linek w rece i bede cisnal dalej i zrobie 5x12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
witaj. mysle, ze nie ma sie czego obawiac, pod warunkiem, ze masz 18 lat i jestes osobą swiadomą swoich wyborow
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Czyli myslisz ze negatywny wplyw na cwiczenia mają substancje smoliste z tytoniu, i te ktorymi jest spryskiwany, a nie nikotyna? Bo tylko w tym są one wspólne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
i jedno i drugie wplyw na zdrowie ma
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Ale wiesz o co mi chodzi - jak ma wplyw na rosniecie to od teraz przestaje a jak na zdrowie to bede sobie coraz rzadziej palil az przestane, bo ja nie jestem uzalezniony, tylko przyzwyczajony do palenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Albo wiesz co, ch** z tym juz dawno byl czas to zrobic, przestaje od teraz - mam 16 lat i wogole nie powinienem zaczynac te 3 lata temu. :D kibicujcie mi :) podobno tez monohydrat kreatyny obniza poziom miostatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Odstaw, a efekty na pewno będą lepsze. M.in lepsza wydajność i kondycja na treningach a to istotne żeby się rozwijać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tym bardziej majac 16 lat....

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
W tych czasach palic fajki i e jest moze nie tyle ze normalne co powszechne w wieku 12 lat ;p a ja tylko e.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Kupie sobie kreatyne i witaminke d3 myslicie ze to dobry pomysl? Obydwa mają mnóstwo benefitow dla organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
odstaw e-syf, i skup sie na diecie i treningu. wystarczy
d3 oczywiscie warto wlaczyc do suplementacji, tym bardziej ze za oknem juz slońca coraz mniej


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-10-04 12:39:23

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu na masę dla początkującego

Następny temat

Push pull legs do oceny

WHEY premium