SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miostatyna - moderator wzrostu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Miostatyna - jest to faktor (czynnik wzrostu), który naturalnie występuje w organiźmie i jest odpowiedzialny za hamowanie lub redukcję wzrostu włókien mięśniowych. Odkryto go niedawno - pierwsze wzmianki w literaturze pojawiły się w 1997 roku. Naukowcy zidentyfikowali mutację genetyczną, która powoduje wyjątkowo duży rozrost muskulatury. Wszystko zaczęło się od badań nad naturalnie potężnie zbudowanymi krowami. Co ciekawe taką mutacje posiada Flex Wheeler. Innym przypadkiem jest czteroletni syn niemieckiej sprinterki - dzieciak maha 3kg ciężarami! Wyobrażacie sobie co będzie za kilka lat kiedy to na rynek wejdą inhibitory maiostatyny? To pewnik bo zyska na tym medycyna - AIDS, zaniki mięśni itp. Czytałem w T-mag'u, że ostro trwają badania i to kwestia niedługiego czasu.. już teraz można spotkać w US tego typu suplementy ale z opinii wynika, że to na razie nie działająca pod******lka :) Zobaczymy jak będzie.. warto też wspomnieć, że blokując ekspresje tego genu nie dość, że zyskujemy czyściutką masę mięśniową to jeszcze obniżamy do 40% tkanke tłuszczową.. narządy i ograny wewnętrzne nie rozrastają się tak jak po IGF-1.. nie męcząc się z żelastwem będzie można zbudować wypasioną sylwetke z tkanką tłuszczową na poziomie startowym!.. niestety gdzieś czytałem, że zmutowane myszki żyją 50% krócej.. aż strach pomyśleć jaką sobie Bush stworzy Armie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Zna ktoś nazwę tego programu na discovery channel, gdzie pokazuja ludzi nie posiadających miostatyny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889


Myszka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889


I byczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
no art spoko ale "nie męcząc się z żelastwem będzie można zbudować wypasioną sylwetke z tkanką tłuszczową na poziomie startowym!.. " np. ja kocham isc na silke i sie styrac

sogacz

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2004-07-13 00:28:12

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
coś za coś...

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
heh w sumie nie widze sensu zeby sobie skracac zycie o 50%...

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
z tymi sooplami to potem jak z innymi DHEA czy melatonina wychodzi ...
niektórzy kantują , niektóre nei działają ...
ale zobaczymy ...
a te myszy podobne jak takie inne a doswiadczen odnośnie LEPTYNY

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cos tez kiedys miało być z CaMK albo czyms podobnym .... a moze to pokrewny temat , hmm nie wiem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
gratulejszon za reda

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a spoko DZIĘKI - ktoś musi tu troche popilnować ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
tyn byk jakiś lipny, jak dla mnie sfotomontarzowany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superanabolon.

Następny temat

cóś o clenbuterolu:-)

WHEY premium