SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mini test, opinie o produktach Fitmax

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Witam wszystkich użytkowników



Moja nazwa na stacka kreatynowego firmy Fitmax została wybrana najciekawszą( za co ogromnie dziękuję ), dzięki czemu otrzymałem możliwość wypróbowania białka WHEY PROTEIN 81+ 2250 gram WANILIOWY


Dokładny opis produktu znajduje się nie na : http://shop.armpower.net/product_info.php?cPath=25_41&products_id=95



Pragnąłbym podzielić się z wami wrażeniami i spostrzeżeniami na temat w.w. białka oraz poprosić abyście w tym temacie uczynili to samo:
Jeżeli posiadacie zdjęcia produktów, bądź zawartości szejkera firmy Fitmax --> WKLEJAJCIE
Jeżeli chcielibyście podzielić się z nami wszystkimi swoją opinią na temat produktów firmy Fitmax --> PISZCIE

Moja opinia na temat białka przedstawia się tak:
30g białka rozpuściłem jak zalecano w 250ml wody, lecz jest to za dużo, smak staje się niewyraźny, znacznie lepszym rozwiązaniem jest 200ml, lub, jeśli ktoś woli "gęstsze mieszanki" 150ml wody (z mlekiem jeszcze nie piłem, choć na pewno spróbuję)

SMAK
Smak waniliowy --- wyczuwalny, aczkolwiek bardzo przyjemny i delikatny, nie drażni podniebienia, świetnie zaspokaja (przynajmniej u mnie) chęć sięgnięcia po słodkie łakocie, białko nie jest przesłodzone, co bardzo ważne, jest orzeźwiające, a nie mdłe jak inne

Rozpuszczalność
100% co, aż mnie zaskoczyło!! Parę machnięć shakerem i nie pozostało nic... Co prawda troszkę się pieni, ale po dosłownie 10-20 sekundach piana opada całkowicie


Pora na zdjęcia






Zawartość paczuszki ( wczoraj wysłana, dziś doszła, expres)









Białko po otwarciu ( w rzeczywistości kolor bardziej kremowy, wina lampy) unosi się super waniliowy zapach








Producent pisze na opakowaniu 15g--miarka, lecz chybanie pełna moja ma 20g, zawsze lepiej więcej niż mniej prawda?









I białeczko po wymieszani, absolutne ZERO grudek, pyłu, czy czegokolwiek, rozpuściło się jak oranżada z biedronki
Jak mówiłem lekka piana, która po bardzo krótkiej chwili opada odsłaniając cudowną prawdę




Liczę na was chłopaki i dziewczyny, podzielcie się z nami zdjęciami, opiniami, na temat składów, działania, smaku, rozpuszczalności i wszystkiego co tyczy produktów Fitmax

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2008-07-23 18:29:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
"jak bedzie sie sprawować i przyswajać" wygrałeś internety, p.s, obadałem 20 stron recenzij ^^ przeszlifowałem chyba dział od A do Z heh sporo pozytywnych opinii, ale oczywiście nie zabrakło awanturników i zazdrośników :) 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Paweł, super zacząłeś temat, dobre fotki- pomińmy lipną lampę od aparatu
Twoje opinie o smaku i rozpuszczalności nie zaskoczyły mnie, bo mam podobne. Piję zamiennie albo wanilię , albo smak naturalny. Muszę przyznać,że wszystkie odżywki się bardzo sprawnie rozpuszczają i dobrze smakują- Slim Diet, Mass Active, Easy GainMass. Polecam...
Paweł, obiecuję, że spróbujesz wszystkich i... jeszcze raz gratuluję pomysłu na nazwę staka kreatynowego. Od razu mi się spodobała

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2008-07-24 08:51:55




Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2008-07-24 08:57:18

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2008-07-24 08:58:30

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2008-07-24 08:59:06

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2008-07-24 08:59:28

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
dobra robota paweł też wysłałem moje podanie z suplementem opracowanym przezemnie ale chyba byl zbyt mocny i go odrzucili

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Bez urazy, ale czy to coś wnosi do tematu? Oprócz mimowolnej obrazy firmy?

pozdrawiam

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2008-07-24 10:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mam kilka opakowan BCAA Fitmax
dosc duze czasem ciezko sie lyka
dobrze wychodza cenowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ja mam bcaa 4200 i ogolnie mi odpowiadaja, jedna rzecza co mnie troche drazni to same kapsulki, krusza sie i zostaje pyl np na rekach,
ale i tak je bede kupowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Super chłopaki,właśnie tak chciałbym, zeby to funkcjonowało, piszcie co wam pasuje, a co chcielibyście aby zostało dopracowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
z pewnoscia nad tymi kapsulkami mozna popracowac,

troszku dziwne jest to zamkniecie, bo czasami nie chce mi sie zamknac ( albo ja takie dostalem ), ale jak to mowia nic na sile wszystko mlotkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dokładnie, młotek dobry na wszystko Dorafit zagości u nas na pewno jeszcze nie raz to rozwieje wasze wszelkie wątpliwości, a myślę, że nad "niedociągnięciami" będą pracować i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Najlepiej wchodzą mi kapsułki- jeśli chodzi o formę przyjmowania aminokwasów. Tabletki BCAA 4200, BCAA STACK I lub BCAA STACK II mają forme dość dużych białych tabletek, ale do brania ich przekonuje mnie wartość odżywcza. W kazdym razie nie śmierdzą... , więc można je spokojnie skonsumować i mieć pewność ,że zarzuciło się super witaminki dla mięśni.

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Jeżeli ktoś nawet nie próbował produktów fitmaxa, a chciałby się podzielić z nami spostrzeżeniami na temat składu czy to białka, spalacza, czy czegokolwiek to również piszcie, to na pewno nie zaszkodzi, a przydać się może
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozszerzamy Standard Line

Następny temat

Opinia i testy supli FITMAX - darkthorn

WHEY premium