SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Mini cut T3 i rzadka krew

Wysłana -
1. WIEK: 21
2. WAGA: 90
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 110
-udo: 63
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 5-6g
-tłuszcz: 1,2g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: delikatnie test po czasie dołożyłem trochę npp
8. TRENING: split 6x w tyg
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: 16-17%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: skłonność do łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 120

PYTANIE:
Obecnie robię masę i leci 160mg test enan eod, 100mg npp eod.
Krew mam bardzo rzadką o ile wiem że krew gęsta powoduje problemy tak o rzadszej nic nie słyszałem.
Mam pewne zaniepokojenie bo podczas spoczynku czasami czuję serce, nie można tego nawet nazwać bólem po prostu minimalne kłucie, pierwszy raz w życiu coś takiego mam, może to być od rzadkiej krwi?
Drugie pytanie chciałbym zrobić mini cut 4-6tyg czy warto dorzucić novothyral? Miałem kontakt z tym ale wtedy źle manipulowałem dietą i efekty były średnie, nauczyłem się na błędach i chciałbym jeszcze raz spróbować. Myślałem o małej dawce 30-40 ug T3.
Na + jest to że więcej kg poleci, na - mogę pogorszyć wrażliwość insulinową. Po redukcji bez T3 wrażliwość powinna być lepsza co za tym lepsza masa. Czy warto dorzucać?
Trzecie pytanie dawki testa i npp lepiej nie ruszać? Na redukcji npp powinno też zabezpieczyć przed katabolizmem a jak wejdę na masę to będzie nowy bodziec dla organizmu i nie muszę nic podbijać na razie, dobrze myślę?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Skad wiesz ze masz rzadką krew, masz wyniki badan?
Wysłana -
Szczerze mówiąc to wynika z obserwacji, jak pobierali mi krew to leciała jak woda a pobierali nie raz to wiem jak jest. Tak samo jak się zranię leci bardzo rzadka krew i ciężko zatamować krwawienie, mam porównanie po prostu.
Chyba warto zrobić badanie krzepliwości krwi, jak dobrze pamiętam 70zł kosztuje.
Wysłana -
Ja miałem kiedyś regularnie takie kłucie, jak opisujesz, od dużych dawek kabergoliny i kofeiny. Czyli najprawdopodobniej od stresy, pobudzenia, wzmożonej pracy serca. Jak ogarnąłem dawki jednego i drugiego, to przeszło.

Zmieniony przez - xorton w dniu 6/13/2018 12:36:07 PM
Wysłana -
Bo ma rh+0.
Wysłana -
Patrykb66
Szczerze mówiąc to wynika z obserwacji, jak pobierali mi krew to leciała jak woda a pobierali nie raz to wiem jak jest. Tak samo jak się zranię leci bardzo rzadka krew i ciężko zatamować krwawienie, mam porównanie po prostu.
Chyba warto zrobić badanie krzepliwości krwi, jak dobrze pamiętam 70zł kosztuje.

No to chłopie. Najperw robi się badania a potem łapie za SAA .
Wysłana -
Obserwacje %)
Wysłana -
Dobrze zbadałem stan swojego zdrowia badaniami przed saa, dodatkowo nigdy wcześniej nic mi nie dolegało.
Te sprawy z krwią i sercem wystąpiły po 2-3tyg brania npp gdy brałem sam test nie było czegoś takiego.
W pierwszym pytaniu chodzi mi tylko o to czy rzadsza krew może powodować coś takiego z sercem i czy wy podejmujecie jakieś kroki gdy macie rzadką krew przez nandrolony.
Wysłana -
Kolego na jakiej podstawie twierdzisz ze masz rzadsza krew ?
Wysłana -
Chłopie zrob badania a nie wrozysz
Wysłana -
flex1976
Bo ma rh+0.
Niby się śmiejesz, ale coś jest na rzeczy z tymi grupami krwi? Też mam rh+0
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź