SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mineral Low Carb 1000ml, nowe smaki, nowa wydajność!

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697


Mineral Low Carb jest najwyższej klasy koncentratem izotonicznym wzbogaconym o substancje energetyczne, a także witaminy i minerały, o bardzo niskiej zawartości węglowodanów.

Teraz zwiększa swoją wydajność!!!
1 litr koncentratu wystarczy na przyrządzenie 80 litrów napoju. To aż 30 litrów napoju więcej względem poprzedniej wersji produktu.

Jednak to nie wszystko, pojawiły się też dwa nowe smaki: Wiśnia-banan (z dodatkiem kofeiny i tauryny) oraz Cola-limonka (bez dodatku barwników). Więcej informacji znajdziecie tutaj.


BONUS
Macie czasem ochotę na coś pysznego podczas trzymania diety? Koniecznie obejrzycie ten filmik:



Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2013-06-04 10:54:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Witam

Chcialbym bardzo kupic ten napoj mineralny, poniewaz megaaaaaaaaa mi podchodzi ale nie chce przez internet tego zalatwic takze mam pytanie CZY JEST DOSTEPNY TEN KONKRETNIE PRODUKT jak i inne z MR BIGA itp W POZNANIU ??????????? moze ktos cos wie... z gory pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
mam pytanie który smak najbardziej polecacie z Wieloowocowy, Brzoskwinia - marakuja,Wiśnia-banan,Cola-limonka bo mam zamiar jeden wybrać i nie mam pojęcia który
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
mlodykks
Witam

Chcialbym bardzo kupic ten napoj mineralny, poniewaz megaaaaaaaaa mi podchodzi ale nie chce przez internet tego zalatwic takze mam pytanie CZY JEST DOSTEPNY TEN KONKRETNIE PRODUKT jak i inne z MR BIGA itp W POZNANIU ??????????? moze ktos cos wie... z gory pozdrawiam !!!


nie pomoge ,
przez neta to nie problem - mozesz zamowic u nas np. atleta.pl czy to mailowo czy telefonicznie, wysylka kazdego dnia roboczego, paczki dochodzą z dnia na dzien (kurierem / pocztą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Geng
mam pytanie który smak najbardziej polecacie z Wieloowocowy, Brzoskwinia - marakuja,Wiśnia-banan,Cola-limonka bo mam zamiar jeden wybrać i nie mam pojęcia który


jakies z tych mialem okazje probowac , pierwsze dwa bardzo dobre a cola-limonka to nowosc i na pewno jak tylko mi sie skonczy obecny (kaktus figa - ktorego bardzo polecam) to biore colę ;)

wisnia -banan to tez nowy smak, ten jako jedyny zawiera kofeinę wiec wez to pod uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
bardzo dobry produkt,zdecydowałem się na smak multifruit.polecam szczerz.,gdy skończę ten smak,na pewno zawita do mnie kolejna butla tego izotonika tym razem o innym smaku,jestem zadowolony z zakupu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miarka Big Zone Pure Creatine

Następny temat

Creatin HMB Synergy

Wiecej