SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin: Przygotowania do MPJ 2015 jesień

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Bardzo nas cieszy że nas utalentowany podopieczny dalej idzie wymarzoną droga i słuchając siebie, swojego organizmu i naszych rad zrobił przerwę po wiosennych startach i skupił się na kolejnym celu. Wiek juniorski rządzi się swoimi prawami i przy tym talencie co masz należy go wykorzystać. Witamy w nowym dzienniku i życzymy 3kg. masy mięśniowej więcej i tej samej formy co na debiutach w jesiennych MPJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dzięki wszystkim za wpisy, czyli już wiem, że znajdzie się garstka osób dla których warto coś skrobnąć

Prz1993 - to, że nie startuję w zawodach nie znaczy, że się nie zobaczymy hehe, myślę żeby podjechać na MP w kielcach, zobaczymy czy mi się to uda.. a decyzja w głębi duszy lekko boli cały czas, bo spodobały mi się zawody, klimat i bycie w formie ale jednak chodzi o progres oraz ważniejszy cel... logika i słowa trenera zaważyła

Artur Ś. - dziękuje za wpis i dobre, motywujące słowa do dalszego działania to prawda, chyba złapałem bakcyla, a określenie "wymarzona droga" jest tu prawdziwe i jak najbardziej na miejscu ! jestem mega szczęśliwy, że mogę rozwijać się dalej i nie mogę się doczekać kiedy znowu stanę na scenie... ale robota czeka i sama się nie zrobi, więc do dzieła..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.03 - klatka piersiowa, biceps, brzuch

1. Wyciskanie sztangi na skosie górnym
60kg x 15
70kg x 12
80kg x 10
80kg x 9 + 60kg x max

2. Wyciskanie sztangi na skosie dolnym, suwnica smith'a
60kg x 10
60kg x 10
60kg x 10
60kg x 10 + 40kg x max

3. Rozpiętki na lekkim skosie górnym 4s x 12p - 12kg

4. Naprzemianstronne uginanie przedramion z hantlami 3s x 10-12p - 12kg na rękę

5. Uginanie przedramion na modlitewniku, maszyna 3s x 10p

6. Allahy 5s x 15-20p

+40min aero na czczo

komentarz do treningu

Pełne czucie, wolne ruchy. Staram się mocno dopompować mięśnie, ale nie jest to problem bo ilość węglowodanów się zwiększyła. Moc i chęć do treningów wraca, ale stawy bolą, prawy bark (dawna kontuzja) też nieco pobolewa... to nie czas na wariowanie, wszystko musi się zregenerować, bo masówka już na horyznocie

dieta

1 posiłek: 3 białka jaj + 2 całe jaja + 15g whey + 100g owsianych + łyżeczka dżemu
2 posiłek: 150g fileta z kurczaka + 150g kasza manna + 10g olej lniany
3 posiłek: 150g fileta z kurczaka + 150g ryż parboiled + 10g olej lniany
4 posiłek: cheatmeal (urodziny wujka, więc poleciał garnek ziemniaków, pół talerza wieprzowiny, talerz warzyw i 2 kawałki ciasta... po tym posiłku poczułem, że coś zjadłem )
5 posiłek: 150g łosoś

17.03.2015 - czwórki, dwójki, łydka

1. Uginanie nóg leżąc 6s x 12-15p + podwójny dropset na końcu

2. Przysiad ze sztangą na karku
100kg x 15
120kg x 12
140kg x 10
100kg x 17 (poniosło mnie, chciałem 20 powtórzeń, ale już rozrywało mi uda )

3. Hack-przysiad 4s x 10-12p

4. Wyprosty nóg siedząc 4s x 15p

5. Wspięcia siedząc 4s x 20p - 50kg

Komentarz do treningu

Po poniedziałkowym cheatmealu pompa była masakryczna, nawet troszkę przeszkadzała. Trening bym powiedział "zachowawczy", czyli cały czas omijam jakieś duże ciężary, staram się mocno czuć pracę mieśni docelowych oraz wykonywać w pełnej amplitudzie ruchy. Wracają mi chęci do treningu, również powoli moc się odzywa

Dieta

Posmakowała mi ta kasza manna, super deser przyrządzam do standardowych posiłków typu kurczak z ryżem (które wciągam nosem... na prawdę mi to smakuje ). Kaszę gotuję na wodzie, dodaję do smaku cynamon, kakao odtłuszczone oraz słodzik. Wszystko w bilansie

1 posiłek: 3 białka jaj + 2 całe jaja + 100g owsianych + 15g whey + dżem/miód (łyżeczka płaska od herbaty, nie wliczam tego nawet, to małe co nieco, kto by tym sobie głowę zawracał po zawodach )
2 posiłek: 150g filet z kurczaka + 100g ryżu parboiled + 10g olej lniany
3 posiłek: 150g filet z kurczaka + 100g ryżu parboiled + 10g olej lniany + 50g kasza manna z jabłkiem (oddzielnie w formie deseru, jest fotka)
TRENING
4 posiłek: 150g filet z kurczaka + 100g ryżu parboiled + 10g olej lniany + 50g kasza manna z jabłkiem
5 posiłek: 200g filet z mintaja + 30g orzechów ziemnych

jabłek i tej odrobiny dżemu/miodu nie wliczam w bilans kcal


Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

19.03.2015 - plecy

1. Wiosłowanie sztangą T-Bar
50kg x 15
60kg x 12
70kg x 12 (filmik)
40kg x 20





2. Ściąganie drążka do karku 4s x 12-20p

3a. Maszyna typu hammer 3s x 10-12p

3b. Ściąganie drążka w opadzie tułowia do bioder 3s x 12-15p

4. Wymachy tułowia na ławce rzymskiej 3s x 20p

+30min cardio na czczo
+20min cardio po treningu

komentarz do treningu

Dziś pompa była sponsorowana przez krówki i michałki miało być lajtowo a wyszło jak zwykle hehe, miałem osobę dziś u boku która pilnowała żebym się nie opierdzielał, więc niestety musiałem trzymać fason

dieta

1 posiłek: 2 całe jaja + 3 białka jaj + 100g kaszy pęczak +15g whey
2 posiłek: cheatmeal (foto) no i na deser "pare" krówek
3 posiłek: 150g fileta z kury + 100g kaszy pęczak + 50g kasza manna + 10g olej lniany
TRENING
4 posiłek:150g fileta z kury + 100g kaszy pęczak + 50g kasza manna + 10g olej lniany
5 posiłek: 200g fileta z mintaja + 30g orzechy ziemne







no i jakieś fotki (bez)formy, dziś waga na czczo wciąż 93,4kg, więc wydaje się, że się trochę ustabilizowało. Oby tak dalej









Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-03-19 21:17:27

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajna ta Twoja kolezanka :D rece w pozycji bicki tylem juz 2x wieksze sie wydaja tak nabilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
No Mikołaj przegrywasz z koleżanka pośladkami.Popracuj trochę hehe.Koleżankę tez możemy ukierunkować bo widzę już co robić.A tak na poważnie to cały czas do przodu jak w skeczu pewnego kabaretu.Poprawimy braki do jesieni i wymiatamy juniorków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Fajna maszyna do wiosłowania :)
U mnie też by się taka przydała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
wiktor.grybos - no fajna i silna taa to chyba iluzja bo mierzyłem bicki i się załamałem, wole nie podawać publicznie ile jest bo trzeba będzie zmienić kategorię na bikini fitness heheh

Artur Ś. - tak Artur, pośladki u mnie odstają, ale wdrażam już trening ukierunkowany na tą partie co mi podesłałeś po zawodach, będzie lepiej.. strój już się szyję, szpilki wysłane, więc czekam na odbiór... Koleżanka trenuję już od małego dwubój siłowy, ma super podstawy sylwetkowe i siłowe, by zacząć przygodę w sportach sylwetkowych. Może moja siła perswazji zadziała i przyjedzie do kuźni talentów w Śremie z dnia na dzień coraz lepiej się czuję, humorek i siły wracają. Nie mogę się doczekać okresu budowania masy, ale teraz trzeba odpocząć żeby później można było jechać na 100% i to jest rozsądne podejście

popuri - w takim razie zapraszam do Futurebody we Wrocławiu

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Sam mi pisałeś że wymiar jest chuya warty, a teraz co? Uda miałeś obwodowo małe, a wyglądem rozwalały. U mnie niby łapa mała nie jest, a wygląda jak góvno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Hahahah jak nie masz 50 w bicu to nie pokazuj się na zawodach, wracaj do piaskownicy gościu

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasi reprezentanci na Debiuty 2015 Gdańsk

Następny temat

Opalanie przed zawodami

Wiecej