SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mietek+omen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posiadam 200 tab metki i 15 "strzałów" omki i nie wiem jak to wszystko wziąć żeby przyniosło mi pożądany efekt , słyszałem , że można wziąć metke na początku cyklu przez dwa tygodnie a do tego dołączyć później omke . Jak wziąć aby "poszło" .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Kleju! Na rozstępy polecam preparat o nazwie FISSAN.Jest do kupienia w aptekach i skutecznie maskuje rozstępy -sam stosuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Stary mam nadzieję że to nie Twój pierwszy cykl bo jak pierwszy to ta ilość Ciebie rozwali

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie znam sie na tym tak dobrze jak inni i moze sie myle ale ja bym ci proponowal na poczatek 100mietka i 10 omki bez przerwy +nolva efekt za***isty

amish
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
To dobrze ,że powiedziałeś o swojej wiedzy!!!
stary ,to chyba najgorszy z mozliwych cykli jakie można zaproponować początkującemu.
Jeśli nie wiesz dlaczego ,poczytaj w archiwum i lepiej nie udzielaj takich rad!!!!
Troszkę się uniosłem :)

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak juz wspomnialem nie znam sie na tym ale moi koledzy biora w ten sposob i jest legalnie a co ty bys zaproponowal????


amish
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze, to chyba najciezszy z mozliwych cykli, po ktorym sa najwieksze spadki i najwiecej efektow ubocznych. I ludziska sie dziwia, ze po koksach spada masa. Jak sie bierze omo z meta to nie dziwara i pewnie nie wiedza co to nolvadex, clostilbegyt, HCG, etc. Szkoda gadac, albo pisac jak kto woli.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Co bym proponował ?!
Po pierwsze żadnego metanabolu i omnadrenu -po tych srodkach ,jk już poprzednik zauważył, są największe przyrosty ,największe spadki i najwięcej efektów ubocznych -czy zatem warto?
Po drugie -dawki które kolega napisał są o niebo przesadzone (conajmniej 2 razy).
Po trzecie ,twoi koledzy nie mają zielonego pojęcia o tym czego mogą się spodziewać po zakończeniu takiego cyklu.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
"Chlopcze" wez no sie ty za porzadny trening i odzywianie , a o sterydach mysl jak skonczysz 21 lat.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
100 metki i nic wiecej na 1 raz,dojdz do 4 tab i zjedz do 1 tab

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spox, to pytanie było od mego kumpla który nie ma netu, ja po 100 mety straciłem zainteresowanie koksem, wolę ćwiczyć na czysto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze sie przyznam ze w wieku 16 lat (3 lata temu)wzialem 100 tab.Nerobolu(dla niewtajemniczonych to samo co metka),a wtedy nie wiedzialem nic o koksie,chociazby dlatego ze nie mialem netu.Co do przyrostow to bylo tak:
-5 cm w bicepsie
-7 kilo wagi
-+ 20 na klate(jak zaczynalem wyciskalem 50)
Skutki uboczne:
-rozstepy na ramionach(paskudztwo obrzydliwe)
-wlochy na plerach
-urosla mi nieproporcjonalnie wielka dupa(nie wiem dlaczego)
-po 2 miechach kupa tluszczu i dalszy rozwoj rozstepow(tym razem na piorach i po wewnetrznej stronie ud.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hormon wzrostu

Następny temat

stanazol

WHEY premium