SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mieszanie NitroII z Creatine 100% Mono (trec)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
Witam, mam pytanie odnośnie mieszania Nitrobolonu II z monohydratem. Przed treningiem przyjmuję 20g nitro, po treningu 10g nitro i 5-6g monohydratu. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę w szejkerze zmieszać monohydrat z nitro, aby taką mieszankę wypić po treningu. Zastanawia mnie również to, czy można bez utraty wartości przygotować taki płyn przed treningiem i przechowywać go w zakręconej butelce, aby wypić bezpośrednio po treningu, czy należy robić roztwór na świeżo przed samym wypić. Czy można mono z nitrobolonem mieszać w szejkerze, czy w kubku wymieszać łyżeczką?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
dawkowanie DT: rano naczczo 5g krety pozniej 30min przed silka nitro porcje i po silowni 5g krety a w DNT: tylko rano krete 5g naczczo
po co kombinowac i lepiej mieszac w szejkerze niz lyzeczka w kubku

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
Kombinować z tego powodu, że wygodniej zabrać mi na siłownię jedną butelkę z nitro i monohydratem.
A co do mieszania w szejkerze, to gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy, że wytwarza się jakieś nadciśnienie, ale dokładnie nie pamiętam co i jak z tym było, dlatego kogoś kompetentnego prosiłbym o wypowiedź.
Co do dawkowania, to wyliczyłem sobie 5-6g czystej kreatyny - czyli ok 7,5g monohdyratu trec'a i taką dawkę przyjmuję bezpośrednio po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska do sprawdzenia

Następny temat

Dieta/Odżywki

WHEY premium