SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesnie brzucha u kobiet

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
Dobra nie bede owijal w bawelne, mam kolezanke ktora chce poprostu lepiej wygladac, od razu zaznaczam, że jak dla mnie wyglada idealnie, no ale wiadomo kazdy ma jakies kompleksy. Jako, że zaoferowalem jej swoja pomoc, to nalezy sie wywiazac z obietnicy. Aha i jeszcze jedna wazna rzecz ona ma dopiero 15 lat :) Kazalem jej poprostu zaczac zdrowiej sie odzywiac i nie stosowac zadnych diet z pani domu itp, uswiadomilem jej ze w tym wieku musi poprostu ograniczac fast foody, slodycze i napoje. Jej głownym celem jest: miec zgrabniejsza pupe i uda oraz wyrzezbiony brzuch. Plan na nogi juz znalazlem i prezentuje sie on mniej wiecej tak:
Program piękne uda i pośladki:

Jeśli chcesz ujędrnić swoje pośladki i nadać swoim udom odpowiedni kształt, to jest to plan właśnie dla Ciebie. Program ten obejmuje treningi trzy razy w tygodniu. Każdy trening powinien trwać nie dłużej niż godzinę. Przed przystąpieniem do treningu przeprowadzamy 15 minutową rozgrzewkę na skakance lub rowerku stacjonarnym. Program przedstawia się w sposób następujący:

Poniedziałek, środa i piątek:

 Przysiady ze złączonymi nogami: 3 serie po 20 powtórzeń. Ćwiczenie to nie wymaga używania ciężarów. Złączamy nogi i robimy pełen przysiad. Przez cały czas musimy kontrolować ruch, aby się nie przechylać na boki. Ćwiczenie to doskonale kształtuje pośladki i przednią część ud.
 Przysiady z nogami rozstawionymi na szerokość barków: 3 serie po 20 powtórzeń. Technika taka sama jak wyżej.
 Przysiady z nogą położoną na ławeczce: 3 serie po 10 powtórzeń. Stajemy za ławeczką, jedną nogę układamy na ławce i robimy przysiad na jednej nodze, po czym zmieniamy nogi. Ćwiczenie to doskonale kształtuje pośladki i tylną część ud.
 Unoszenie nóg leżąc: 3 serie po 15 powtórzeń. Kładziemy się na boku, obie nogi wyprostowane. Unosimy jedną nogę na wysokość około 30cm i przytrzymujemy w tej pozycji przez 3 sekundy. Taki ruch powtarzamy piętnaście razy. Następnie przekładamy się na drugi bok i powtarzamy ćwiczenie.
 Skipy: 3 serie po 30 powtórzeń. Stajemy w lekkim rozkroku i na przemian unosimy nogi wysoko, lekko ugięte w kolanach. Technika podobna do szybkiego biegu.
 Wspięcia na palce: 3 serie po 20 powtórzeń. Stajemy w lekkim rozkroku, nogi blisko siebie. Następnie wspinamy się na palce i pozostajemy w takiej pozycji przez 3 sekundy. Ruch powtarzamy dwadzieścia razy. Jest to ćwiczenie, które dobrze kształtuje łydki.

Każde z tych ćwiczeń wykonujemy podczas naszego treningu. Dobrałem do tego programu ćwiczenia, które nie wymagają używania obciążeń, a więc równie dobrze możemy wykonywać ten trening w domu.


I teraz mam 2 pytania:
1) Czy ten trening i prezentowane przeze mnie nawyki sa dobre
2) Jaki trening brzucha polecacie dla kobiet
Z gory thx za odpowiedz

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. generalnie ok, chociaz jak kazdy trening w domu ma ograniczenia w postaci braku mozliwosci progresji
2. niczym nie roznia sie od cwiczen dla mezczyn

Nawyki wiadomo - sluszne
Nowy temat Temat Zamknięty
Wiecej