SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesnie, trening, sen..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
Witam!!

Gdzies kiedys przeczytalem, ze poprzez regularne odejmowanie sobie codziennie kilku minut ze snu mozna sprawic, ze (jak sie nie myle) bede spal 4 godziny, a bede sie czul jak po 8 godzinach snu. No tak, ale jak to sie ma do miesni, a raczej do ich odpoczynku. Slyszalem, a moze gdzies czytalem - nie pamietam - ze do regeneracji miesni potrzeba snu.. osmio godzinnego snu..
Jak to jest ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
tak to prawda 8 to minimum

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie bede spał te 8 godzin w nocy to będe miał "mniejsze przyrosty" ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
pewnie tak

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Czemu ty chesz spac tylko 4 godziny dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
Bo mi qrcze czasu brakuje.. dziwne co ?? Wstaje o 7 - 8 i jak jest to sobota, niedziela ide pobiegac.. potem cwicze.. czas na dziewczyne.. ide grac w kosza.. i juz noc.. a jeszcze sie nie pouczylem.. nie mam jak na to czasu znalezc.. :) Wiec w tym widzialem rozwiazanie, ale widze ze na prozno.. Eh..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
w sumie nie az tak dziwne doradze ci zebys przelozyl te nauke nad gre w kosza, troche jednak wazniejsza czasem tez mi brakuje czasu, szczegolnie za zaraz sesja a juz sie zaczynaja zerowki i kolosy ostatnie ale sen jest fajny i wazny ! odpoczynek jest potrzebny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazda czynnosc skroc sobie o 10 minut i ziarnko do ziarnka a bedzie cos tam :P Uzbiera Ci sie moze z czynnosci 1 godzina i juz masz czas na nauke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

od dziś się odchudzam!!!

Następny temat

Pompki

WHEY premium