SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesien i masa- co na cykl? opinie o nandrolonie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
Witam mam pytanie do grona osób posiadających doświadczenie i wiedzę. Chciałbym w końcu ruszyć mięsień. Od kilku miesięcy nie mogę przybrać na masie. Chciałbym ruszyć mięśnie i zrobić krok do przodu. Czytałem o nandrolonie i chciałbym wziasc go na cykl ok 6 tygodni. Ogólnie zalezy mi na przyroscie masy ale bez powiklan i zeby spadki nie byly tak duze. Chcialbym tez zeby bylo jak najmniej skutków ubocznych oddzialujacych na serce cere i sex. Co mozecie doradzic? Czy faktycznie nandrolon? Moze jest lepszy srodek?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 84

Wzrost: 185 cm

Obwód klatki: 100 cm

Obwód ramienia: 36 cm

Obwód talii: 95 cm

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Staż na siłowni: 4 lata ostatnio miesięczna przerwa

Ilość spożywanego białka: nie wiem

Ilość spożywanych węglowodanów: nie wiem

Ilość spożywanych tłuszczów: nie wiem

Opis przebytych cykli sterydowych: na początku 5 ampułek deca durabolin oraz 100 tab metanabolu
po 3 miesiącach winstrol + boldenon w niewielkich ilościach. Cykl około 4 tygodni. Przerwa 2 roczna w spożywaniu koksów.Ale z kolei brane liczne odżywki w tym prohormony.


Trening: jedna partycja miesnia dziennie, sobota niedziela wolne. Kazdy tydzien. Czasami 2 partycje dziennie. Trening standardowy.

Cel cyklu: nabranie masy, miesnia.

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2 lata

Poziom BF%: ??

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): szczupła sylwetka. Genetyka po rodzicach.

Stan zdrowia: bardzo dobry, nie choruje, bez kontuzji i urazów.

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: wolna przemiana materii

Wyciskanie leżąc (MAX): 115 kg

Martwy ciąg (MAX): nie wiem

Przysiad (MAX): nie wiem
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 493
jełopie, nie jestem wieśniakiem tylko mam 128 IQ potwierdzone certyfikatem...

po 1 to nigdy nie koksiłem i nie bede bo mam narazie za wysokie cisnienie, zbijam je, a poza tym wazniejsza sprawa - lubie dobrze pokochać sie z dziewczyną a pare dni bez seksu nie wchodzi w gre w ogole i na przyszlosc nie chce zeby urodzila jakiegos d****a bo ja bede wpieprzal sterydy, wiec to odpada z miejsca... zbyt szanuje zdrowie...

po drugie, z odżywek to DOPIERO TERAZ zacząłem żreć biało i to nie za dużo tego towaru mam, szkoda mi na to kasy, wole prezent dziewczynie kupić niż sie chemicznie ładować, dla zabicia zwyklej ciekawosci kupilem ten stuff...
fakt mam takie szczęscie że umówiłem się z babcią i mi gotuje mega obiady na mase a kolacje i sniadania i inne dodatkowe posilki robie sam bo stary daje na to kase (woli zebym zarł jak swinia naturalnie niz sie ładował tymi chemikaliami - odzywkami) na zarcie wydaje bardzo dużo i nie żre byle kaszanki tylko najlepsze łososie, tunczyki lisnera i polędwice na obiady :) takich rzeczy jak czekolada albo ciastka to ja na oczy nie widziałem od lat, nie pamietam jak czekolada nawet smakuje po co mi to? pilnuje węglowodanow bardzo, tłuszcze także staram sie baardzo ograniczać, nawet zwyklego masła nie jem tylko benecol od zawsze


nie wyobrazam sobie jak mozesz cwiczyc 4 lata i miec pas tak kur*wsko wielki i tak malą klate i lapke... ty w ogole widziales cięzary na oczy?? ****a bierz 20 kilo na bica, 8 serii po 12 powtórzen, raz w tyg, brzuch rob codziennie chociaz te głupie brzuszki 300 dziennie, klate też rob raz w tyg, wyciskaj 50 kilo !! to wystarczy !! tu nie chodzi o rekordy... szkoda zdrowia, małe cięzary = i dokładnie... chodz codziennie na basen ****a pływaj tyle co ja - kilometr DZIENNIE (20 basenow olimpijskich) to zobaczysz w oczach z dnia na dzien sie bedziesz zmienial... a jak siedzisz tylko na dupie to wygladasz jak cip*a i nie spinaj pośladów od razu, jest z czego sie smiac to sie smieje


ty chcesz brac sterydy?? czlowieku wez koło i pierd***ij sie w czoło, wnioskuje ze jestes otłuszczonym baranem, najpierw zbij ten tłuszcz, wygladaj jak męzczyzna (sprobuj przypominac męzczyzne chociaz) i zacznij trening na mase... do dzialu odzywianie idz, nie bierz sterydow jak jestes taki otłuszczony a poza tym to nie zastapi ci chu***ego odżywiania.... koniec, za długo to pisalem

Zmieniony przez - D0N JUAN w dniu 2009-02-20 18:58:50

Zmieniony przez - D0N JUAN w dniu 2009-02-20 19:01:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
zajmij się dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
w moim przypadku dieta nie sprawi cudu. Mam taka genetyke ze co zjem to .... out! Więc tylko mi brzuch urosnie. A po deca durabolin ładnie mi masa poszła ale brzuch takze no i twarz mialem napuchnieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
tak najlepiej zwalić na genetyke pie.dolenie o szopenie.zacznij jeść to i efekty przyjdą,a ty się za koks wziołeś bez podstaw!
a i jeszcze cykle z dupy

Zmieniony przez - bednar1989 w dniu 2009-02-19 17:56:28
1

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
bo cwiczysz partycje zamiast parti,
moze tutaj jest pies pogrzebany

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
partycje to on może sobie sformatować we łbie

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
kurde tlumacze wam ze to nie dieta. nie w tym pies pogrzebany. sam chcialem sie dowiedziec juz wczesniej czy to wina genetyki czy diety. Mam stala prace, malo ruchu. Jem ile wlezie. Zdrowo sie odzywiam ( ryz sery nabial mieso itp) wiec nie mowcie ze to dieta. Moze z tymi partycjami miesnia jest troche prawdy. Dzieki i oczekuje na dalsze odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1381
4lata siłki
36 cm w łapie przy braniu tych koksów<bez wiedzy>
słabo .
co ty robiłeś przez ten czas
wez sie za diete bo chyba jej nie masz a nie na genetyke wszystko zwalasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 432
napisz dokładnie co dziś zjadłeś i powiemy ci czy to wina diety czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
tak, napewno z partycjami jest problem
moze sproboj je jakos...no wiesz..
sformatowac czy cos..




Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-02-19 18:04:45

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
no to zescie sobie dzien wybrali:D dzisiaj tlusty czwartek to co moglem jesc. Rano platki z mlekiem plus 1 paczek. W pracy 4 paczki a potem 2 petka kielbasy z bulka. W domu makaron z serem no i nadal go jem, tzn juz koncze. Sluchajcie... ja i tak cos wezme bo wam pewnie tez znajomi mowili ze to dieta itp.. sranie w banie. Ale wy jestescie od tego zeby mnie odwiezc itd. Trudno. Chcialem tylko uzyskac jakiejs porady. Dzieki wszystkim za odpowiedz. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa krotkie cykle

Następny temat

co na odblokowanie po ty mcykli

Wiecej