SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesiąc po cyklu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
wtam!
niecały miesiac temu skończyłem cykl na shock i storm.
Generalnie chciałem się teraz zabrać za zgubienie trochę oponki przy zachowaniu jak największej ilości masy.
Zastanawiam się czy mogę w tej chwili zacząć brać jakąś kreatyny codziennie rano na czczo i tylko raz dziennie??
Zamierzam 4 razy w tygodniu jezdzic na czczo na rowerze a kreatyna jest dobrym katabolikiem.

<: G l a d i a t o r :>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
raczej antykatabolikiem
kreatyne narazie sobie daruj
teraz zapodaj glutaminkę + BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w sumie możesz brac kreatyna także na podtrzymanie mięnśni- jednakże kluczowa sprawą będzie właściwe okreslenie i realizoanie diety.
jesli stac cie jeszcze na antykataboliki -jak bcaa, czy nawet białko szysbkowchlanialne, jak wpc, wpi, wph to byłoby super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Generalnie stać mnie na suplementacje BCAA, białko szybkowchłanialne też mam do swojej dyspozycji.
Pytanie w takim razie czy owa suplementacja kreatyną na podtrzymanie mięśni różni się od suplementacji na cyklu??

Co do diety, to obciąłęm wegle i mniej więcej wychodzę na 0 lub minimalnie na minus przy kaloriach.

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
musisz zrobic przerwe tyle ile trwal cykl
organizm juz jest wysycony kreatyna...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
zrób tak jak napisał flax - bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
więc bcaa jak najbardziej, jesli natomiast chodzi o kreatyne to możesz brac noramalne dawki lub nieco zredukowane w stosunku do normalnego cyklu- np. gdy normalna dawka to 10g. to tutaj może juz wystarczac i 5g.
jednakże początek polcałbym z dawka wieksza niz 5g.- np. tydzien 10g. aby mięsnie troszku sie nasyciły a potem juz po 5g.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wolna leucyna przed i po treningu cardio

Następny temat

Czym ograniczyc spadki po cyklu.

WHEY premium