SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mielenie żarcia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
Założyłem temat tu a nie w kuchni sfd bo tu śię częściej zetknąłem się z tymi sposobami.Myślę ,że przydadzą sie co poniektórym jak mają problemy z pochłonięciem większej ilości żarcia.

Chodzi mi konkretnie jakie rzeczy dodajecie np. do kurczaka , ryżu ,po zmiksowaniu tego blenderem ? sama woda odpada bo za często się to chawtem kończy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
myogenix coleman właśnie szamie te co ja podałem płynne białka jaj cenowo w stanach to*****owo wygląda bodajże 90 dolców za jedno takie duże opakowanie ciekawe jak to w polsce albo w Niemczech stoi?
faweks a, odnośnie surowych jaj to był na jakiejś poprzedniej stronce dałem ten japoniec co zmarł kilka dni po zawodach to pił surowe i to sporo w jednej porcji dodawał słodzik aromat waniliowy i pił

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-01-17 22:43:28

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-01-17 22:45:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja mielę z sokiem wielkowarzywnym jak już

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurva mielony kurczak z sokiem i pić to ???

a ja myślałem że jestem hardkor bo pije owsiane zmiksowane


Piszcie piszcie jakie macie sposoby, popróbuje może akurat coś sie przyjmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
ale co mięso czy wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
z tego co pamiętam to tuńczyk z colą był dobry. ale to akurat mi równie dobrze z woda wchodzi bardziej by mnie interesowało co dodać do mięsa kurak indyk żeby jakoś gładko weszło i nie naciągało późniejoraz ryż ,makaron kasze itp. wszystko co da sie zmielic i pochłonąć w ciągu kilku minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mieso z sokiem pomaranczowym zeby zabic smak. tunczyka pije z sama woda jakos wchodzi i szybko idzie. owsianke jezeli nie sparze wczesniej to mam srake a po sparzeniu juz jest za gest wiec nie mam sposobu na nia. najciezej mi dostarczyc wegle i tu bym prosil o porade co milelic i w jaki sposob (sparzyc czy nie). mieso i ryz zawsze mielic osobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Owsiane miksowałem z wodą i syropem owocowym
A ten cyc z sokiem wielowarzywnym z ryżem miksuję jeszcze, taka smakowa papka się z tego robi

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fuuuuu tuńczyk z colą, co wy tu za śmieci gadacie


A co do Zena, najlepiej sie mieli rozgotowany ryż + woda + troche mleka + kakao

lub

tak jw. tylko że sparzone płatki owsiane, wychodzi około pół litra do wypicia na lajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Mi tam i tak lepiej wchodzi 0,5l miksa do wypicia niż wszamać np. wór suchego ryżu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
squrwiel ale tuńczyk w sosie własnym a nie w oleju.ten pierwszy jest przecież prawie bez smaku z drugim nie próbowałem bo bym pewnie łyka nie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Spróbował bym w smie tej tuny z colą, ale pewnie nie zejdę z kibla po tym

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja jak szybko wyleczyc??

Następny temat

2 cykl

WHEY premium