SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Romańczyk - Droga do startów w kulturystyce

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 736
Niezła ta Julka z przodu i z tyłu ma plecy..;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Hehe nie wypada mi trochę bo w końcu siostra, ale zdecydowanie nie ma pleców z przodu :D oj zdecydowanie :)



Dzisiaj była klatka, waga spadła mi do 80 w ubraniu czyli ok 78. Dociety jestem, ale logiczne że mięśni ubyło. Mimo to:

Pozioma lawa:

100kg x12
140kg x5 sam i lekko
150kg x2

:)

Wiadomo że sztanga, nie uznaje suwnicy ani maszyn.


Skos w górę też wolny ciężar, nie żadne suwnice:

110kg x9
120kg x6

Hehehe :)

Wcześniej jeszcze hantlami 2x45kg ale to pod cardio podchodzi :)

Sa filmiki



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-05-16 23:19:53

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Witam


Ostatnie miesiace to rozne wydarzenia o ktorych nie bede sie rozpisywał. Sportowo w kazdym razie jest na minus.


Daje pare aktualnych fotek:
















Zeszczuplalem, leci sam test, nawet z twarzy inny czlowiek, w bicku jak na pompie jest te 45 to wszystko




Ale nie bylbym soba gdybym nie powiedzial ze czas na bombe


Dodaje filmik na ktorym cisne 140kg x5 na klatke przy chyba okolo 77.5kg wagi, wiec sila jakas tam jest.






Od ponad 2 miesiecy praktycznie nie trzymalem diety. Dopiero wracam na wkasciwe tory i leci znowu te 6 workow ryzu, 1kg fileta, troche oliwy z oliwek i warzywa.

Celem jak zwykle bedzie 50 w bicku i to nieszczesne 200 na lawie. Dodaje kcal, pojdzie antek, tren, insa i zobaczymy. Oczywiście bede sie staral nie ulac




Wczoraj cwiczylem nogi, delikatnie z ciezarem i bardziej pompowanie, bo niechce ponownie uszkodzic kolana, siady atg skonczylem na 90, martwy na prostych nogach na 140, prostowanie na maszynie setka x43 powtorzenia. W siadach będę dokladal jak beda rehbandy i nic nie będzie bolalo. Jutro barki, tutaj sie nie ma co rozpisywac bo wiadomo ze bedzie moc.


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-07-20 18:05:42

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Piszesz że nie chcesz udzkodzic kolana a to wlasnie cwiczenia typu prostowanie na maszynie najbardziej niszcza kolana-wiec nie kumam :)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Nie czuje dyskomfortu w tym cwiczeniu, najgorzej jest przy siadach. Oboje z siostra mamy nietypowa budowe. Moje kolana nie byly dokladnie diagnozowane, ale stawiam w ciemno ze mam to samo co ona więc wkleje jej wyniki mri do wgladu.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No to sprobój innych ćwiczeń na 4ki np box squat, goblet squat, wykroki krótkie, split squat, wejścia na skrzynie.
ps to ze teraz sie nic nie dzieje przy prostowaniu to nie znaczy ze nie bedzie sie działo za 1-2 miesiace czy pol roku. pozdro


Zmieniony przez - krawat w dniu 2017-07-21 19:41:28

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Dzisiaj barki.

Hantlami 2x45kg skonczylem 16 powt.

Push press dwie serie 80kgx12, 90x5(tu tak zeby sprawdzic ciezar)

Unoszenie bokiem 30stkami chyba 14 powt i pozniej 20stkami do bolu

Facepull 3 serie i jeszcze na koniec wyciskanie zza karku stojac 60x17 tak na dokrwienie,

W planach jest zamiana kolejnosci ćwiczeń czyli czasami bede zaczynal od pp az dojde do 100kg na 12 powt stojąc.

Jutro plecy


Ogolnie silowo zblizam sie do wynikow z trenu wiec progres jest raczej murowany


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-07-21 20:45:15

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Wczoraj byly plecy

Klatka we wtorek ale dzisiaj, tj niedziela jestem na silowni po to zeby zrobić jedną lub dwie serie setka na plaskiej. Zapytacie jaki to ma sens? Oj duuuzy


Robie duzo powtorzen, ale nie do zalamania ruchu. Zostawiam kilka w zapasie. Prawdopodobnie dochodzi do nadkompensacji glikogenu. W niedziele wyciskam wasko. We wtorek szeroko. Robi to robote.


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-07-23 15:02:45

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Dzisiaj klatka ale zawalilem bo ostatnie 2dni lipa pod względem wszystkiego...no i sie odbilo na sile.

Plaska dramat, Julka sciagala ze mnie 130kg, skos w gore 110kg x9. Czyli takie ni to chooy ni pietruszka... Potrzebne mi ok 8-10 powt na 140 na plaskiej i 10 na 120 na skosie.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Dzis nogi. Nie nazwalbym tego jakims ciezkim treningiem.


Przysiady skonczylem na 100kg. Bede dokladal stopniowo. Pozniej jeszcze 2 serie 80kg z pauza 2sec na dole. Schodze tyle ze sztange odkladam praktycznie na rack'a.

Pozniej prostowanie

Martwy na prostych skonczylem 140x10 z zapasem 2, moze 3. Lepiej niz w poprzednim tyg...

Pozniej jeszcze jakies tam cw pomocnicze i bye bye

W piatek barki i mam zamiar w push press znalezc ciezar na 6powt... Prognozuje ze to będzie 90 albo 95kg i bede dokladal 2.5 lub 5 co tydzień.

Narazie jeszcze nic nie biore. Tzn biore tylko testa.

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW

Następny temat

upper lower body - pomoc w ogarnieciu planu

Wiecej