SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Romańczyk - Droga do startów w kulturystyce

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Skonczylem wlasnie

Poszedl wyciskopodrzut: 60, 80, 90 i 100kg.

Pozniej hantle 45 wycisk i unoszenie bokiem 30 i to tyle


Do 90 czysto w miare, setka to juz bez lockoutow bardziej takie polowki.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
czesc

ostatnie 2tyg to delikatnie mowiac warunki niesprzyjajace formie, do tego alkohol i wyjazdy daleko i nie wiadomo po co, bo znowu zaangazowalem sie w uczucia i znowu nie bylo warto... Ciagle robie to samo i zdecydowalem ze to juz definitywny koniec. Pilem niby raz ale jak na osobe ktora nigdy nie pije to bylo w cholere duzo. Pozniejsze dni to zero diety. Mimo to cos tam powoli sie dzieje

Mam okolo 81kg na zyle. Waga tydzien temu w porywach do 88kg(woda)


Dzisiaj byla lawka ale ze 150x4 zrobilo sie 140x5 W zawodach do ktorych sie szykowalem nie wzialem udzialu(ostatnio to dla mnie typowe zachowanie)


Daje dwie fotki z dzisiaj



generalnie to szykuje grube bombardowanie








bylo wiecej w bickach ale cos jakis zjedzony jestem i wk***iony tez bo zmarnowalem 2tyg

za tydzien jeszcze moze zrobie fotki z centymetrem, bo dzisiaj po pierwsze szalu nie bylo, a po drugie trzesly mi sie lapy po przedtreningowce a ciezko samemu zmierzyc i jeszcze fotke yebnac...


w tym roku nie bralem jeszcze insy, wiec jest szansa ze w koncu pol metra stanie sie faktem, chociaz zamierzam wykorzystac potencjal slinu glownie do poprawienia rozmiaru nog i pewnie bede mial ok 90kg...






Daje zdj sylwetki w koszulce zeby zobrazowac jak bardzo barki i lapy rzucaja sie w oczy. Ojjj rzucaja sie juz nawet w ubraniach czarnego koloru....


Talia oczywiscie waska i moglbym smialo konkurowac z osą i by jej wstyd było tylko bluza jest szyta na jakichs yebanych grubasów to nie widac


Silka pusta i nie mial kto hantli podac ogolnie trening z dooopy ale wklejam foty zeby dziennik zył




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-04-23 20:52:03

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Slyszlem zes a n wpolon trxebs popihac wodka zevy zabezpieczyc watrove?









Zartuje wypilem tylko jednego, zaraz łykne letro i mi przejdzie. Jutro nogi a pojutrze bary i wszystko znowu wchodzi na wlasciwy tor



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-04-24 02:16:17

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Dzisiaj niby barki


Zaczalem push press i po 3 seriach na zaledwie 80kg ide do domu, bo czuje ze jestem nie zregenerowany

Stres, niedospanie, jestem tylko człowiekiem ;)

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Poprawilem dzisiaj te barki

Zrobilem jeszcze pare serii na plaskiej, tak 120kg po 8 powtorzen i jeszcze kilka serii setką podpompowalem. Oprocz tego zrobilem jeszcze plecy i brzuch.


Waga spadla do 80. Bylo do przewidzenia ;]


Sila wyzsza i choooy


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-04-27 19:50:56

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Ty Gibek już na łyso się golisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
od nandro wyłysiał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Siema

Trochę straciłem formę bo inne priorytety. Silka schodzi na dalszy plan.

Wygląd lipa, ale dzisiaj na barki hantle 2x45kg wycisnąlem 18razy. Poprzedni rekord wynosił 15... Myślę że na ławce też coś tam lepiej głównie dlatego że nie jestem taki wyspinany i nie blokuje pompa. Aktualnie sam test.

A włosy może zapuszcze znowu:)


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-05-12 16:35:02

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
To czym się teraz zajmujesz? Driftujesz? Pracujesz? Zakochałeś się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Reakcja Julki. Pozdrawiamy.








Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-05-14 17:19:20

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW

Następny temat

upper lower body - pomoc w ogarnieciu planu

WHEY premium